مشکلات استان قم را با روحیه جهادی دنبال می کنیم
مشکلات استان قم را با روحیه جهادی دنبال می کنیم
سیدمحمدآقامیری، استاندار قم گفت: رهبر معظم انقلاب بر روحیه جهادی در پیشبرد امور تاکید دارند و ما نیز با همین روحیه در مسیر حل مشکلات استان قم تلاش می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سید محمد آقامیری عصر سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار قم اظهار داشت: در دوره آقای شاهچراغی قدم‌های خوبی در راستای عمران و آبادانی قم برداشته شده هر چند که مشکلات زیادی در بخش‌های مختلف وجود دارد و ما هم تلاش می‌کنیم مسیر جهاد و خدمت به مردم را ادامه دهیم.

استاندار قم با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب کارها با روحیه جهادی حل خواهد شد ما نیز با این رویکرد کارها را جلو خواهیم برد افزود: جهاد واژه و تفکر ارزشمندی است که باید با روحیه جهادی در مسیر خدمت به مردم گام برداریم و در این مسیر از ظرفیت‌های نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه درب استانداری در این دوره به روی همه مردم باز است افزود: تلاش می‌شود در این دوره از تمام سلایق و تفکرات استفاده شود و ما به سراغ مردم خواهیم رفت و برای حل مشکلات آنان تلاش می‌کنیم.

آقامیری بیان داشت: استان قم دارای ظرفیت‌های بسیاری همانند حرم مطهر حضرت معصومه (س)، مسجد مقدس جمکران، مراجع نظام و حوزه‌های علمیه است که جایگاه این شهر را ویژه ساخته است.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر