مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در قم مشخص شد
مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در قم مشخص شد
در نشست ستاد برگزاری مراسم دهه فجر استان قم، مسیر اصلی راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه، از میدان جانبازان به سمت میدان آستانه اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی امروز دوشنبه ۱۷ بهمن‌ماه در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با حضور مسئولین کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر و اعضای شورا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین ذاکری رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم در این جلسه با بیان لزوم هم افزایی بیشتر دستگاه‌ها و کمیته‌ها برای مهیا کردن شرایط حضور باشکوه مردم در جشن چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی، از اعضای ستاد خواستند تا با تمام توان در این جشن ملی مشارکت نمایند.

رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قم با اشاره به برگزاری مراسم امسال به صورت جشن خانوادگی انقلاب، بر پیش بینی برنامه متنوع و جذاب، غرفه‌های فرهنگی، هنری و خدماتی نیز در مسیر راهپیمایی و اجتماع مردم تاکید نموده و برای تشویق و خاطره انگیز شدن جشن انقلاب برای کودکان و نوجوانان از همه اعضای ستاد خواستند که ان شاءالله روز به یاد ماندنی را برای این عزیزان خلق کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ذاکری ضمن اعلام برنامه طنین بانگ الله اکبر در شب ۲۲ بهمن از بالای پشت بام منازل و هرکوی و برزن و مأذنه‌های مساجد استان در ساعت ۲۱، از سازمان تبلیغات، نیروی مقاومت بسیج و کانون‌های مساجد خواستند تا با هماهنگی بیشتر نسبت به پرشور برگزار شدن این برنامه در سطح مساجد و محلات همت نمایند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم اضافه کرد: برنامه نورافشانی نیز در مناطق مختلف شهری و بعضی نقاط اصلی که به صورت ویژه انجام خواهد شد و برنامه جشن ویژه‌ای نیز در شب ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین ذاکری در ادامه برنامه راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن به این شرح اعلام کرد: شروع حرکت از مسیر‌های اولیه ساعت ۹ صبح و نقطه شروع راهپیمایی امسال ساعت ۱۰ صبح با تجمع در میدان جانبازان آغاز می‌شود. مسیر راهپیمایی به صورت مستقیم و از میدان جانبازان به سمت میدان آستانه از خیابان شهدا و خیابان ارم می‌باشد و مکان اجتماع نهایی و برنامه سخنرانی و برپایی ایستگاه‌ها و برنامه‌های متنوع دیگر در میدان آستانه خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم گفت: مسیر‌های فرعی نیز مانند سال‌های گذشته پیش بینی شده که از مناطق و محلات مختلف به سمت مسیر اصلی منتهی خواهد شد که در اطلاعیه شورای هماهنگی اعلام خواهد شد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان