مسابقه «جان‌فدا» در قم برگزار می‌شود
مسابقه «جان‌فدا» در قم برگزار می‌شود
علی شعبانی، دبیر هشتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم از برگزاری مسابقه تولید محتوا با عنوان «جان‌فدا» به مناسبت سالگرد شهید قاسم سلیمانی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، علی شعبانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن تسلیت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تقارن این ایام با رویداد رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه استان قم در راستای برگزاری هشتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر، مسابقه تولید محتوای جان‌فدا ویژه گرامیداشت “سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی” را ویژه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای با مشارکت خانه مطبوعات استان قم برگزار می‌کند.

وی گفت: علاقه مندان می توانند برای شرکت در این مسابقه تمامی آثار تولیدی خود را با محوریت «سردار حاج قاسم سلیمانی» در تمامی قالب‌های خبری و چندرسانه‌ای تا پایان هفته جاری به شماره ۰۹۹۳۰۹۳۶۸۵۸ در پیام رسان های ایتا و روبیکا ارسال کنند.

دبیر هشتمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم تصریح کرد: آثار دریافتی ضمن شرکت در این رویداد، در جشنواره ابوذر نیز شرکت داده خواهند شد و به همین مناسبت مهلت دریافت آثار جشنواره ابوذر نیز تا ۱۵ دی ماه تمدید می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس