مسابقات قهرمانی کاراته استان قم برگزار شد
مسابقات قهرمانی کاراته استان قم برگزار شد
مهدی بیرانوند، رئیس هیات کاراته استان قم گفت: مسابقات قهرمانی کاتا و کومیته استان با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهدی بیرانوند رییس هیات کاراته استان قم اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کاراته استان قم شب گذشته در دو بخش کاتا و کومیته، بانوان و آقایان در تمام رده‌های سنی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

بیرانوند افزود: مسابقات قهرمانی کاراته استان قم برای آمادگی حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی به مناسبت مبعث پیامبر اعظم و گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور ۲۵۵ کاراته کای پسر و ۳۲۱ کاراته کای دختر طی روزهای جمعه و شنبه ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه با حضور مقیمی معاون استانداری، ابراهیم سانی خانی مدیر کل ورزش و جوانان استان، آذری مدیر عامل آذر خودرو، ونارجی مدیر مجموعه پزشکی ورزشی بهراد و جمعی دیگر از مسوولان استانی برگزار شد.

رییس هیات کاراته استان قم اضافه کرد: در خلال برگزاری مسابقات از علیرضا کتیرایی و ابوالقاسم پایدار مربیان تیم ملی امید و محمود نعمتی قهرمانی طلایی استان در مسابقات قهرمانی کاراته آسیا در کشور ازبکستان و مرتضی علامه روشن داور جوان آسیایی استان و مربیان فعال و برتر در سال ۱۴۰۱ تجلیل به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: در بخش کومیته نیز باشگاه‌های تخت جمشید، ولیعصر(عج) و بقیه الله(عج) به ترتیب در رده‌های اول تا سوم و در بخش کاتا دختران باشگاه‌های ذوالفقار، راهنمای سلامت و کارن قرار گرفتند.

بیرانوند افزود: در بخش کومیته پسران باشگاه‌های استقلال، شهید خبیر و تخت جمشید به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند. در مسابقات کاتا نیز تیم حضرت معصومه سلام الله، تیم کارن و تیم آکادمی میثم تمار به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا