مسئولان با صحنه‌گردانان اغتشاشات با رویکرد «اشداء علی الکفار» برخورد کنند
مسئولان با صحنه‌گردانان اغتشاشات با رویکرد «اشداء علی الکفار» برخورد کنند
آیت الله سعیدی، تولیت حرم بانوی کرامت گفت: مردم با راهپیمایی با شکوه خود از قوه قضاییه درخواست کردند که با صحنه‌گردانان اصلی اغتشاشات با رویکرد «اشداء علی الکفار» برخورد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله سید محمد سعیدی طی سخنانی اظهار کرد: از همه مردم عزیز ایران که پس از استماع خطبه‌های ائمه جمعه سراسر کشور در بیش از هزار شهر با راهپیمایی با شکوه خود از عاملان و آمران جنایت حرم مطهر حضرت شاهچراغ ابراز انزجار کردند تشکر می‌کنم.

او با تقدیر از بیانیه مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه که روشنگرانه و افشاگرانه به ماجرای فتنه اخیر پرداخت، گفت: اکنون وقت آن است که به مطالبات مردمی که در این راهپیمایی شرکت کردند رسیدگی شود و با عواملی که این نا آرامی‌ها را ایجاد کردند برخورد شود.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت تأکید کرد: با توجه به خسارت‌های جبران ناپذیر فضای مجازی رها که ضربه‌های سنگینی به امنیت و اعتبار نظام و زیان‌های مالی و جانی زیادی را به مردم وارد کرد باید با سرعت و قاطعیت با افرادی که از این فضا سوء استفاده کردند برخورد شود و جلوی این فضای بی حساب و کتاب گرفته شود.

او با بیان اینکه فضای مجازی باید برای استفاده کسب و کار‌ها تنظیم و حساب شده باشد، گفت: در همه کشور‌های جهان این فضا مدیریت می‌شود و ما نیز باید هر چه زودتر آن را مدیریت کنیم.

سعیدی با اشاره به لزوم برخورد متناسب با آشوب گران گفت: ما با آن دسته از آشوب گرانی که ادعا می‌کنند فریب خوردند و یا جو زده شدند باید با رویکرد رحماء بینهم برخورد کنیم و ضمن گرفتن تعهد کتبی و مستند از آن‌ها که دیگر در چنین صحنه‌هایی حضور پیدا کنند آن‌ها را آزاد کنیم.

او ادامه داد: ما از قوه قضاییه هم می‌خواهیم که با آن دسته از آشوبگرانی که صحنه گردان این اغتشاشات بودند و برنامه ریزی شده وارد این ماجرا شدند با رویکرد اشداء علی الکفار برخورد کند.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت افزود: ما از دولت هم می‌خواهیم با توجه به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای مشکلات فرهنگی و اقتصادی مردم از مدیران لایق، کار آمد، پر جرأت، خردمند، مردمی و جهادی استفاده کند، زیرا این مردم شایسته بهتر از این هستند.

  • منبع خبر : آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها