مراسم هفتمین شب شهادت شهید مدافع امنیت «مهدی زاهدلویی» برگزار شد
مراسم هفتمین شب شهادت شهید مدافع امنیت «مهدی زاهدلویی» برگزار شد
مراسم هفتمین شب شهادت طلبه بسیجی شهید «مهدی زاهدلویی» از شهدای مدافع امنیت قم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم هفتمین شب شهادت طلبه بسیجی شهید مهدی زاهدلویی از شهدای مدافع امنیت که در اغتشاشات اخیر در قم به درجه شهادت نائل آمد، شامگاه دوشنبه در حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد.

در این مراسم، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری، آیت الله احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران، آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه قم، سرهنگ نعمت محسنی زرین ارشد نظامی ارتش در استان قم، جمعی از پاسداران، بسیجیان و طلاب حوزه علمیه و اقشار مختلف مردم قم حضور داشتند.

این مراسم که با حضور خانواده طلبه بسیجی شهید مهدی زاهدلویی برگزار شد، علی مالکی نژاد از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت به مداحی پرداخت و در ادامه آیت الله اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری سخنرانی کرد.

آیت الله اراکی در سخنرانی خود با اشاره به عوامل پیروزی ملت بزرگ ایران، مقاومت، صبر، بصیرت و ایمان راسخ به خداوند را از جمله این عوامل برشمرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم همچنین هویت ملت ایران را بر گرفته از فرهنگ قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت برشمرد و تاکید کرد: ملت ایران اجازه نخواهد داد تا غربی‌ها هویتی که ریشه در دین دارد را از آنان بگیرد.

مهدی زاهدلویی از طلبه‌های بسیجی استان قم در روز چهارشنبه ۳۰ شهریور ماه در دفاع از امنیت مردم در برابر اغتشاشگران با سلاح سرد مجروح شده بود و پس از چند روز بستری در بیمارستان به شهادت رسید.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر