مراسم عزاداری فاطمیه در حرم حضرت معصومه(س) اعلام شد
مراسم عزاداری فاطمیه در حرم حضرت معصومه(س) اعلام شد
مراسم سوگواری ایام فاطمیه دوم از جمعه دوم دی‌ماه به مدت 6 شب با سخنرانی آیت الله میرباقری و حجج اسلام والمسلمین پناهیان، بندانی نیشابوری، مؤمنی و حیدری کاشانی در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم عزاداری فاطمیه دوم با حضور سخنرانان و مداحان معروف کشور در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار می‌شود.

مراسم ویژه ایام فاطمیه دوم از جمعه دوم دی‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء آغاز می شود و به مدت ۶ شب به ترتیب آیت الله سید محمد میرباقری و حجج اسلام والمسلمین علیرضا پناهیان، عبدالحسین بندانی نیشابوری، سید حسین مؤمنی و محمدباقر حیدری کاشانی در این مراسم سخنرانی می‌کنند.

همچنین در این ایام سید مهدی میرداماد، عباس حیدرزاده، حسن شالبافان، سید رضا تحویلدار، علی اکبر حائری و جواد برزگر در مراسم شب های حرم مطهر بانوی کرامت مداحی خواهند کرد.

سه شنبه مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) نیز از ساعت ۱۰:۳۰ خطبه فدکیه توسط حجت‌الاسلام والمسلمین ضیایی قرائت خواهد شد که به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

مراسم عزاداری ظهر شهادت حضرت زهرا(س) بلافاصله بعد از نماز ظهر با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد دارستانی و مداحی رضا ایزدی برگزار می شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس