مراسم تکریم و معارفه مدیر موسسه علمی تربیتی آوای توحید برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیر موسسه علمی تربیتی آوای توحید برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه مدیر موسسه علمی تربیتی آوای توحید با تقدیر از خدمات چندین ساله حجت‌الاسلام حیدری و معرفی آیت الله رمضانی به عنوان رئیس جدید موسسه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم تکریم و معارفه مدیر موسسه علمی تربیتی آوای توحید شامگاه ۸ آذر از سوی اعضای هیئت مدیره موسسه علمی تربیتی آوای توحید برگزار شد و از تلاش و زحمات حجت‌الاسلام و المسلمین محمد رضا حیدری تقدیر و تشکر به عمل آمد.

حجت السلام و المسلمین حیدری از سال ۱۳۹۵ همزمان با آغاز فعالیت موسسه آوای توحید مدیریت این موسسه را بر عهده داشت که به علت مشغله‌های فراوان از این سمت کناره گیری کرد.

همچنین در این مراسم آیت الله حسن رمضانی که از شاگردان برجسته علامه حسن زاده و از اساتید و مولفین برجسته حوزه علمیه قم است به عنوان رئیس جدید این موسسه معرفی شد و مهدی دهقان نیز به عنوان مدیر اجرایی موسسه علمی تربیتی آوای توحید معرفی شد.

لازم به ذکر است موسسه علمی تربیتی آوای توحید در سال ۱۳۹۵ به منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی و عملی علوم عقلی، توسعه کیفی نیرو‌های متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی، کاربردی و اجتماعی سازی حکمت در سطح جامعه و زمینه سازی برای تحقق تمدن نوین اسلامی با حضور اساتید و اندیشمندان بارز در رشته حکمت و فلسفه اسلامی، تاسیس شد.

این موسسه علمی تربیتی با هدف گسترش علوم عقلی در جامعه و به منظور کاربردی سازی این علوم، اقدام به برگزاری دوره‌های حکمی و معرفتی به صورت حضوری و مجازی برای اقشار مختلف جامعه نموده است و تاکنون توانسته است دوره‌های مختلفی در زمینه حکمت و فلسفه اسلامی، تفسیر، عرفان و سبک زندگی اسلامی به صورت حضوری و مجازی برای اقشار مختلف جامعه و ارگان‌های دولتی برگزار کند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان