مراسم تشییع و خاکسپاری آیت‌الله نورالله شاه‌آبادی(ره) در قم برگزار می‌شود/پیام تسلیت رییس جامعه مدرسین
مراسم تشییع و خاکسپاری آیت‌الله نورالله شاه‌آبادی(ره) در قم برگزار می‌شود/پیام تسلیت رییس جامعه مدرسین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، روح پرفتوح عالم ربانی آیت‌الله نورالله شاه‌آبادی – فرزند مرحوم آیت‌الله محمدعلی شاه‌آبادی استاد امام خمینی(ره) – پس از عمری خدمت خالصانه در راه ترویج مکتب اهل‌بیت(ع) در سحر روز ۲۹ ماه مبارک رمضان به ملکوت اعلی پیوست. تشییع این عالم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، روح پرفتوح عالم ربانی آیت‌الله نورالله شاه‌آبادی – فرزند مرحوم آیت‌الله محمدعلی شاه‌آبادی استاد امام خمینی(ره) – پس از عمری خدمت خالصانه در راه ترویج مکتب اهل‌بیت(ع) در سحر روز ۲۹ ماه مبارک رمضان به ملکوت اعلی پیوست.

تشییع این عالم ربانی در تهران فردا اول اردیبهشت ۱۴۰۲ (جمعه) ساعت ۹ صبح از مسجد آیت‌الله شاه‌آبادی واقع در خیابان پامنار برگزار می‌شود.

همچنین تشییع پیکر وی در قم نیز فردا ساعت ۱۶ عصر از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) خواهد بود.

مراسم بزرگداشت آیت‌الله نورالله شاه‌آبادی نیز جمعه شب، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در مسجد اعظم قم از سوی بیت آن مرحوم برگزار می‌شود.

پیام تسلیت رییس جامعه مدرسین در پی ارتحال آیت‌الله نورالله شاه‌آبادی

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی ارتحال آیت‌الله نورالله شاه‌آبادی را تسلیت گفت.

در پیام آیت الله حسینی بوشهری آمده است: ارتحال آیت الله حاج آقا نورالله شاه آبادی، موجب تألم و تأثر گردید، این شخصیت علمی و اخلاقی سال‌ها در عرصه تبلیغ خارج از کشور به نشر معارف اسلامی پرداخت و در حوزه‌های علمیه نیز شاگردان بسیاری را پرورش داد.

وی در این پیام افزوده است: اینجانب رحلت این عالم فرزانه را به همه وابستگان و آشنایان آن فقید سعید تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای آن مرحوم، علو درجات و رحمت ومغفرت الهی؛ و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

پایان پیام/۷۸۰۳۲