مدیر متخلف یک بانک در قم برکنار شد
مدیر متخلف یک بانک در قم برکنار شد
احمد حاجی‌زاده، معاون استاندار قم گفت: مدیر متخلف یکی از بانک‌های استان که با وجود تذکر شهروندان به یک خانم بی‌حجاب خدمات ارائه کرده بود، برکنار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، احمد حاجی‌زاده، معاون سیاسی امنیتی استانداری قم با اشاره به انتشار فیلمی در شبکه‌های اجتماعی از بی توجهی مسئولین یکی از شعب بانک‌های استان در رعایت قانون عفاف و حجاب و ارائه خدمات به یک فرد بی حجاب گفت: استاندار قم دستور برکناری رئیس شعبه بانک متخلف را صادر و صبح امروز ضمن ابلاغ این دستور، تذکرات لازم مجددا به سرپرستی‌ها و مدیران تمام شعب بانک‌های استان مبنی بر رعایت قانون عفاف و حجاب داده شد.

وی افزود: مسئولیت اجرای قانون ابلاغی عفاف و حجاب در دستگاه‌های دولتی متوجه مدیر آن دستگاه است و در صورت بروز چنین تخلفی ابتدا با مدیر خاطی برخورد جدی می‌شود و در ادامه نیز کارمندانی که نقشی داشته اند با آن‌ها برخورد خواهد شد.

معاون استاندار با اشاره به ابراز نگرانی مردم قم از وضعیت عفاف و حجاب در یکی از فروشگاه‌های بزرگ قم گفت: درباره وضعیت عفاف و حجاب یکی از فروشگاه‌های بزرگ به متولیان این فروشگاه و همچنین مدیران دولتی مرتبط با این موضوع تذکر جدی برای اصلاح وضع آن مجموعه داده شده و در صورت عدم توجه اقدامات بعدی انجام خواهد شد.

گفتنی است، در روز پنج‌شنبه سوم آذرماه، در یکی از شعب بانک‌های استان، یک خانم‌ کشف حجاب کرده و کارمندان این شعبه بانک نیز خلاف قوانین، به وی خدمت‌رسانی کرده بودند.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان