مدیریت شهری به دنبال ایجاد زیرساخت‌های متناسب بانوان در شهر قم است
مدیریت شهری به دنبال ایجاد زیرساخت‌های متناسب بانوان در شهر قم است

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، نرجس نیازمند امروز در مراسم گرامیداشت هفته مقام زن که در شبستان حضرت زهرا(س) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، ضمن تسلیت واقعه کرمان به همه مسلمانان جهان و مردم ایران و کرمان، اظهار داشت: خدمت به مردم کریمه […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، نرجس نیازمند امروز در مراسم گرامیداشت هفته مقام زن که در شبستان حضرت زهرا(س) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، ضمن تسلیت واقعه کرمان به همه مسلمانان جهان و مردم ایران و کرمان، اظهار داشت: خدمت به مردم کریمه اهل‌بیت سلام‌الله علیها توفیقی است که نصیب همه ما شده است.

وی خدمت به مردم قم را موهبتی الهی دانست و افزود: توفیق خدمت به مردم شریف قم و در جوار بانوی کرامت، نعمت بزرگی است و از شما بانوان پرسنل در حوزه شهرداری می‌خواهم با تمام توان در جهت پیشرفت و تعالی شهر قم تلاش کنید تا حق مردم شریف و نجیب قم ادا شود.

رئیس کمیسیون زنان و خانواده شورای اسلامی شهر قم، تصریح کرد: امروز بانوان کارمند در مدیریت شهری یک‌ سی‌ام جمعیت پرسنلی شهرداری قم را تشکیل می‌دهند و ما شاهد موفقیت بخشی از این بانوان در حوزه کاری خود هستیم و مدیران توانمندی که بخشی از امور مردم شهر با مدیریت اجرایی مناسب آنان به سرانجام می‌رسد.

عضو هیئت‌ رئیسه شورای شهر قم ادامه داد: ۱۰۳ کارمند خانم در بین بیش از ۳ هزار پرسنل مجموعه شهرداری قم توانسته‌اند با هوشمندی و دقت، کارنامه موفقی را به جامعه ارائه دهند.

نیازمند اقدامات شورای شهر قم را نیز در حوزه زنان یادآور شد و گفت: در تلاش هستیم اقدامات مؤثری را برای خانواده شهر انجام دهیم و امیدواریم بتوانیم زیرساخت‌های لازم را برای این موضوع در شهر ایجاد کنیم.

  عامل حل مسائل بانوان همدلی، مشارکت و حضور عفیفانه و فعال آنان است  

همچنین زهرا کرمانی در این مراسم ضمن تبریک ولادت حضرت زهرای مرضیه(س) به بانوان پرسنل شهرداری، حضور در جوار بانوی والامقام حضرت معصومه (س) را مغتنم و پربرکت دانست و اظهار داشت: حضرت زهرا(س) به‌عنوان نمونه کامل یک زن و یک مادر مسلمان برای تمامی زنان به‌ویژه آنان که علاوه بر نقش مهم پاسداری از کیان خانواده، نقش اجتماعی و انجام تعهدات حرفه‌ای را نیز عهده‌دارند، الگو و اسوه است.

مسئول امور بانوان شهرداری قم افزود: در مسائل امور بانوان خانواده شهرداری قم، عامل مهم پیگیری مطالبات و حل مشکلات و رسیدن به موفقیت‌ها در محیط کار همدلی، مشارکت و حضور عفیفانه و فعال بانوان است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم به برکت این مکان مقدس و با قدم برداشتن در مسیر حضرت زهرا(س) به‌عنوان دختر، مادر، همسر و یک زن مسلمان مسئول در برابر سرنوشت جامعه، ما نیز بتوانیم در همه جنبه‌های مسئولیتی مؤثر بوده و حرکت در مسیر حل مشکلات زنان در جامعه را تسهیل کرده و سرعت ببخشیم.