محور مقاومت به دلیل صداقت مورد توجه جهانیان قرار گرفته است
محور مقاومت به دلیل صداقت مورد توجه جهانیان قرار گرفته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از ورامین، حجت الاسلام محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر رهبر معظم انقلاب و عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم یادواره شهدای روستای آبباریک ورامین اظهار کرد: این که رهبر معظم انقلاب اظهار می‌دارند که ایران اسلامی از هر گروهی که مقابل […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از ورامین، حجت الاسلام محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر رهبر معظم انقلاب و عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم یادواره شهدای روستای آبباریک ورامین اظهار کرد: این که رهبر معظم انقلاب اظهار می‌دارند که ایران اسلامی از هر گروهی که مقابل رژیم جعلی اسرائیل ایستادگی کند، حمایت می‌کند به این معناست که قدرتی به نام ایران در عرصه بین الملل ظهور کرده که اجازه نمی دهد نظام بین الملل، آن طور که دلخواهش است، در منطقه پیش رفته و حرف خود را عمل کند.

وی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، فرزندی همچون شهید سلیمانی را تربیت و به جهان اسلام معرفی کرد که چنان عمل کرد که معادلات را به بر هم زد. اگر روزی در جواب بمباران اسرائیل، جوانان فلسطینی فقط سنگ پرتاب می‌کردند، امروز موشک های جبهه مقاومت تلاویو و حیفا را مورد هدف قرار می‌دهد.

معاون ارتباطات بین الملل دفتر رهبر معظم انقلاب افزود: قدرت مبنایی نظام مقدس جمهوری اسلامی، صداقت بیان و رفتار نظام و رهبر معظم انقلاب با گروه های مقاومت است و این موجب شد تا شعار راهبردی نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی به صورت عملی نهادینه شود.

قمی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب صادقانه تمام مسائل کشور را با مردم بیان کرده و حتی اشتباهات و کم‌کاری ها در حوزه های فرهنگی، اقتصادی و عدالت اجتماعی را به صراحت اعلام می‌کنند و این صداقت را مردم پسندیده و از آن لذت می‌برند.

وی تأکید کرد: ایران اسلامی به دنبال این مهم است که نظام بین‌الملل غیرصادق را تغییر دهد چرا که امروز مردم جهان با نظام‌هایی مواجهند که در آن آمریکا از یک سو اعلام می‌کند که پرچم مبارزه با تروریسم را در اختیار داشته و به همین دلیل در خاور میانه حضور پیدا کرده ولی از سوی دیگر، سردار مبارزه با تروریسم، شهید حاج قاسم سلیمانی را به شهادت می‌رساند. 

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: این نظام بین الملل اعلام می‌کند که برای مبارزه با داعش وارد میدان شده ولی از سوی دیگر هیلاری کلینتون می‌گوید که آمریکا پدید آورنده داعش است و ترامپ اعتراف می‌کند که برای داعش میلیاردها دلار هزینه کرده اند، کسانی که از یک سو خود را مدافع حقوق کودک و زن دانسته و شعار زن، زندگی، آزادی را به کشورها تحمیل می‌کنند ولی در مقابل به خاک و خون کشیده شدن هزاران زن و کودک در غزه سکوت اختیار می‌کند.

وی تصریح کرد: اگر یک روز در این نظام غیرصادق دیدید که به همین نتانیاهوی جنایتکار جایزه صلح نوبل و حقوق بشر دادند، نباید تعجب کرد.

معاون ارتباطات بین الملل دفتر رهبر معظم انقلاب با تسلیت شهادت شهدای حادثه تروریستی کرمان اظهار داشت: در جنایت تروریستی کرمان، برخی از خانواده ها ۹ نفر از اعضای خود را از دست دادند و باز نظام استکبار دست از حمایت گروه‌های تروریست بر نمی‌دارد.

قمی افزود: امروز دنیا فرق صداقت و دروغ را به خوبی می‌داند از این رو، ایران و محور مقاومت به دلیل صداقت در رفتار و گفتار مورد توجه جهانیان قرار گرفته و آمریکا با وجود ادعای برخورداری از ارتش و نظام اقتصادی قوی، روز به روز منزوی تر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امروز مردم دنیا، تشنه صداقتی است که به برکت خون شهدا و محور مقاومت به دست آمده است، صداقتی که محور مقاومت را روز به روز قوی‌تر و جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا و اسرائیل را روز به روز ضعیف‌تر و منزوی تر می‌کند.

پایان پیام/۶۷۹۳۷