محدودیت‌های ترافیکی مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در قم اعلام شد
محدودیت‌های ترافیکی مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در قم اعلام شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سرهنگ غلامرضا صدفی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به برگزاری مراسم پیاده‌روی و برپایی موکب‌ها در بلوار پیامبر اعظم(ص) مسیر حرم مطهر به سمت مسجد مقدس جمکران، تمام معابر منتهی به این مسیر مسدود و […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، سرهنگ غلامرضا صدفی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به برگزاری مراسم پیاده‌روی و برپایی موکب‌ها در بلوار پیامبر اعظم(ص) مسیر حرم مطهر به سمت مسجد مقدس جمکران، تمام معابر منتهی به این مسیر مسدود و مسیر برگشت بلوار پیامبر اعظم از جمکران به سمت حرم مطهر در اختیار ناوگان حمل و نقل عمومی قرار می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به وضعیت ترافیکی، احتمال گسترش محدودیت ها به حلقه دوم متصور است.

صدفی حلقه دوم محدودیت‌ها را شامل بلوار سمیه از میدان رسالت به سمت بلوار پیامبر اعظم، بلوار عماریاسر ورودی تونل غدیر از سمت بازار سلام به سمت بلوار پیامبر اعظم و تقاطع ناشران به سمت بلوار پیامبر اعظم عنوان کرد.

رئیس پلیس راهور قم افزود: در مسجد مقدس جمکران نیز با توجه به حجم ترددها، محدوده در ۲ و در صورت نیاز ، رینگ اول( (بلوار حضرت نرجس خاتون ) مسدود می‌شود.

صدفی از شهروندان درخواست کرد حتی الامکان از وسیله نقلیه شخصی در مسیرهای منتهی به بلوارپیامبر اعظم تردد نداشته و از معابر حاشیه‌ای جهت تردد با وسیله نقلیه شخصی استفاده کنند.

وی ضمن تشکر از همکاری شهروندان با مجموعه پلیس راهور استان در مناسبت‌ها و مراسم گذشته، در صورت اجرای هرگونه محدودیت و طرح ترافیکی ، همکاری لازم را جهت روان تر شدن تردد و جریان ترافیک در معابر با خادمان خود در مجموعه پلیس راهور داشته باشند.