محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های مواصلاتی قم در نیمه شعبان
محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های مواصلاتی قم در نیمه شعبان
سرهنگ مختار پناهی، رئیس پلیس راه قم از محدودیت های ترافیکی همزمان با ایام جشن بزرگ نیمه شعبان در جاده های مواصلاتی استان به مسجد مقدس جمکران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سرهنگ مختار پناهی اظهار داشت: با توجه به وضعیت تردد به سمت مسجد مقدس جمکران، از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۱ محدودیت تردد خودروهای کامیون و باری اعمال خواهد شد.

وی افزود: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور تردد در ایام نیمه شعبان در محورهای برون شهری استان قم به مرحله اجرا گذاشته می‌شود.

رئیس پلیس راه قم تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین باربری ( تریلی ، کامیون و کامیونت ) از ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۱۶ اسفند ماه لغایت ۱۸ روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه به شرح زیر است: تردد وسایل نقلیه مذکور از محور قدیم قم – کاشان به سمت جمکران ممنوع می‌باشد و این گونه وسایل نقلیه باید در محور قدیم قم- کاشان ( از پل امیر کبیر) به سمت محور آزاد راه قم- کاشان تردد کنند.

وی اظهار داشت:‌ تردد وسایل نقلیه مذکور از کلیه ورودی و خروجی های میدان ۷۲ تن به سمت جمکران (میدان ولی عصر) ممنوع است و این گونه وسائط نقلیه باید از روی پل میدان ۷۲ تن به سمت آزاد راه قم به کاشان تردد کنند.

وی گفت:‌ با توجه به حجم ترافیک در میدان ۷۲ تن رانندگان این قبیل وسایل نقلیه که از آزادراه قم- کاشان به مقصد تهران در حرکت می‌باشند باید قبل از رسیدن به عوارضی قم- کاشان ، آزاد راه قم- گرمسار را جهت ادامه مسیر انتخاب و از آن مسیر تردد کنند.

  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس قم