به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علی رمضانی در گفت‌وگویی خبری، با اشاره به احداث مجموعه فرهنگی دین و دنیا در بلوار پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: این پروژه با مشارکت شهرداری قم در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع با کاربری‌های مختلف احداث می‌شود. وی با بیان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علی رمضانی در گفت‌وگویی خبری، با اشاره به احداث مجموعه فرهنگی دین و دنیا در بلوار پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: این پروژه با مشارکت شهرداری قم در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع با کاربری‌های مختلف احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه بلوار پیامبر اعظم(ص) یک محور آیینی و با کاربری‌های گوناگون است، مطرح کرد: این مجموعه فرهنگی با ۳۰ هزار مترمربع کاربری موزه، مسجد، اماکن فرهنگی و پارکینگ احداث خواهد شد.

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قم حجم سرمایه‌گذاری در این مجموعه فرهنگی را هزار میلیارد ریال دانست و افزود: طبق برنامه‌های پیش‌بینی‌شده، قرار است این مجموعه فرهنگی در کمتر از سه سال به بهره‌برداری برسد.

وی از پیش‌بینی ۵ قطعه زمین برای کاربری فرهنگی و باغ‌موزه در بلوار پیامبر اعظم(ص) خبر داد و گفت: این اماکن فرهنگی در حوزه‌های مختلف ایثار و شهادت، اعتکاف و… بوده که بعد از تأیید نقشه‌ها و تصویب شورای اسلامی شهر اجرایی می‌شود.

پایان پیام/۷۸۰۲۳