مجمع عمومی جامعه مدرسین حمله تروریستی در حرم شاهچراغ را محکوم کرد
مجمع عمومی جامعه مدرسین حمله تروریستی در حرم شاهچراغ را محکوم کرد
مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای حمله تروریستی در حرم شاهچراغ را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای حمله تروریستی در حرم شاهچراغ را محکوم کرد که متن آن به این شرح است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

(۞ إِنَّ ٱللَّهَ ٱشترَیٰ مِنَ ٱلمُؤۡمِنِینَ أَنفُسَهُمۡ وَأَموَ ٰالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ ٱلجَنَّهَۚ یُقَـٰتِلُونَ فِی سَبِیلِ ٱللَّهِ فَیَقتُلُونَ وَیُقتَلُونَۖ وَعدًا عَلَیهِ حَقّا فِی ٱلتَّوۡرَیٰهِ وَٱلإِنجِیلِ وَٱلقُرۡءَانِۚ وَمَنۡ أَوۡفَیٰ بِعَهدِهِۦ مِنَ ٱللَّهِۚ فَٱستَبشِرُوا۟ بِبَیعِکُمُ ٱلَّذِی بَایَعتُم بِهِۦۚ وَذَلِکَ هُوَ ٱلفَوۡزُ ٱلعَظِیمُ)

[سوره التوبه ۱۱۱]

«رحمت و بخشش بی‌اندازه‌ای که دشمن را جری‌تر کرده است، بس است»

واکنش منفعلانه دشمنان جهانی و وطن فروشان داخلی به عزم راسخ دولت و ملت ولایی و انقلابی برای بالا بردن ایران مقتدر در تقویت بنیان اقتصادی و سامان دادن اشتغال و معیشت، با جلوه‌ای دیگر و به شیوه تروریست‌های تکفیری داعشی و شیوه مجاهدین خلق، کومله و دموکرات در دوران اول انقلاب، منجر به شهادت و مجروح شدن جمع کثیری از هموطنان نماز گزار و زائر شاه‌چراغ شد.

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، این جنایت وحشیانه و غیر انسانی را محکوم و همدردی عمیق قلبی را با مصیبت دیدگان اعلام و از درگاه خداوند رحمت‌گر برای مجروحان عزیز، شفای عاجل و برای شهداء مظلوم، علو درجات و حشر با معصومین -علیهم السلام- را مسئلت دارد.

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، قاطعانه از قوه قضائیه و نهادهای امنیتی می‌خواهد که مسببان، مشوقان و عوامل اغتشاشات و ناامنی‌های اخیر کشور شهیدان، به ویژه بخش رسانه (پیام‌رسانها، نشریات و خبرگزاریهایی) که سهمی در حوادث اخیر کشور عزیزمان داشته‌اند را بدون هر گونه اغماضی، هر چه سریعتر به سزای اعمالشان برسانند.

«رحمت و بخشش بیش از اندازه بس است. زیرا دشمنان را جری و جوانان و نوجوانان فریب خورده هیجانی را بیش از حد گستاخ و خانواده آنان را دل‌نگران کرده است»

۴ آبان ۱۴۰۱

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس