ماه محرم ناجی همه ما در حرکت به سمت خوبی هاست
ماه محرم ناجی همه ما در حرکت به سمت خوبی هاست
حجت الاسلام والمسلمین رضا عزت زمانی، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت:کشتی نجات حضرت سید الشهدا(ع) و ماه محرم ناجی همه ما در حرکت به سمت خوبی ها و خیرات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام والمسلمین رضا عزت زمانی شامگاه شنبه با حضور در جمع عزاداران هیئت خادم الرضا (ع) و در گفتگو با خبرنگاران تصریح کرد: کشتی نجات حضرت سید الشهدا (ع) و ماه محرم ناجی همه ما در حرکت به سمت خوبی‌ها و خیرات است.

وی افزود: این خیمه و این سفره با عظمت را حضرت ابی عبدالله (ع) به گونه‌ای در سراسر این گیتی به واسطه رحمت واسعه خودش پهن می‌کند که همه را دعوت می‌کند و به عنوان اعضای یک خانواده با همه اختلاف سلیقه‌ها و تفاوت‌هایی که در رفتار، منش و ظاهر و باطن ماست، زیر این خیمه می‌نشینیم و پرچم سید الشهدا را به امید ظهور حضرت ولی عصر (عج) در عالم بلند می‌کنیم.

معاون سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: از هیئت‌های شریف و عزیز قم بخصوص از هیئت بزرگ، پر تلاش و در واقع تأثیر گذار خادم الرضا (ع) کمال تشکر را دارم و وقتی انسان در جمع جوانان هیئت خادم الرضا (ع) می‌آید و عزاداری آن‌ها با هر سلیقه و نگاهی را اینجا در زیر این خیمه و این مسیر می بیند، احساس شعف می‌کند.

وی بیان داشت: ان شاءالله همین حرکت و با هم بودن، مسیر ظهور را آسان‌تر کند و ما نیز سپاسگزار همه بچه‌ها و خدام هیئت و قدردان و خاک پای همه کسانی هستیم که به اینجا می آیند و نام سید الشهدا را می‌برند و ان شاءالله این نام و مرام سیدالشهدا در تمام زندگیشان سربلند و سرافراز باشد.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر