لزوم رفع شبهات جامعه برای حضور پرشور مردم در انتخابات
لزوم رفع شبهات جامعه برای حضور پرشور مردم در انتخابات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علیرضا رحیمی صبح امروز (شنبه ۲۳ دی‌ماه) در نشست مشترک مدیران حوزه‌های علمیه و مدیران کل آموزش و پرورش کشور با اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری که در سالن همایش‌های ساختمان شماره یک خانه معلم قم برگزار شد، اظهار کرد: اظهار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، علیرضا رحیمی صبح امروز (شنبه ۲۳ دی‌ماه) در نشست مشترک مدیران حوزه‌های علمیه و مدیران کل آموزش و پرورش کشور با اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری که در سالن همایش‌های ساختمان شماره یک خانه معلم قم برگزار شد، اظهار کرد: اظهار کرد: سال گذشته برنامه‌های متعددی از سوی آموزش و پرورش در قم برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در یک روز ۴۰۰ یادواره شهدا در قم برگزار شد، مطرح کرد: همچنین در اوج زمان رتبه بندی معلمان ۹۰۰ نفر از معلمان قمی در طرح خادمیاران رضوی شرکت کرده و به طور رایگان در مدرسه‌ها فعالیت انجام دادند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه با طرح زیست عفیفانه در مدارس به دنبال رفع شبهات هستیم، عنوان کرد: همچنین تمام مدارس گروه‌های جهاد تبیین را دارند.

وی با اشاره به اینکه در یک زمانی علما برای برگزاری روضه امام حسین(ع) به باغ‌های اطراف قم پناه می‌بردند، خاطرنشان کرد: امروز ما در سایه نظام اسلامی زندگی می‌کنیم و به راحتی می‌توانیم از هر چیزی سخن بگوییم.

رحیمی اضافه کرد: اینکه یمن امروز خود را درکنار فلسطین می‌‎بیند از آثار و برکات انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی که تحت هدایت ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری از ابتدای سال بر موضوع مشارکت حداکثری در صندوق‌های رای تاکید داشته‌اند، تصریح کرد: اگر فردی خود را انقلابی و ولایی می‌داند، باید در انتخابات شرکت کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به اینکه نظام اسلامی برکات بسیاری داشته است، یادآور شد: باید شبهات موجود در جامعه را برطریف کنیم تا در اسفندماه شاهد برگزاری انتخابات پرشوری باشیم.

پایان پیام/۷۸۰۴۸