قیمت و مدت زمان تحویل واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در قم
قیمت و مدت زمان تحویل واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در قم
روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم پیرامون نحوه محاسبه قیمت طرح نهضت ملی مسکن، اعلام کرد: میزان آورده هر متقاضی براساس قیمت تمام شده هر مترمربع محاسبه می‌شود. برای یک واحد نرمال و با تیپ متراژ متوسط تا حدود 250 میلیون تومان آورده باید توسط متقاضی واریز شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم پیرامون نحوه محاسبه قیمت طرح نهضت ملی مسکن، اعلام کرد: میزان آورده هر متقاضی براساس قیمت تمام شده هر مترمربع محاسبه می‌شود.

در پیام منتشر شده روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم آمده است: برای یک واحد نرمال و با تیپ متراژ متوسط تا حدود ۲۵۰ میلیون تومان آورده باید توسط متقاضی واریز شود.

در این ادامه پیام همچنین آمده است: این آورده‌ها براساس پیشرفت فیزیکی و در طول ساخت واریز خواهد شد و مدت زمان ساخت پروژه‌ها از زمان شروع ساخت تا پایان آن حدود ۲٫۵ تا ۳ سال به طول خواهد انجامید.

در پایان این پیام ذکر شده است: به همین منظور لازم است متقاضیان مسکن در قم، آورده خودشان را در موعد مقرر واریز نمایند تا پروسه ساخت پروژه‌ها با تأخیر مواجه نشود و نحوه انتخاب واحد، طبقه و متراژ دلخواه براساس خوش حسابی و تسریع در واریز آورده و امتیاز مکتسبه خواهد بود.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی خبرقم