قم ظرفیت قهرمانی در لیگ کشتی فرنگی نوجوانان کشور را دارد
قم ظرفیت قهرمانی در لیگ کشتی فرنگی نوجوانان کشور را دارد
هادی علیایی، رئیس هیات کشتی استان قم گفت: تیم قم که به مرحله نهایی مسابقات کشتی فرنگی لیگ نوجوانان باشگاه های کشور راه یافته است ظرفیت قهرمانی در این لیگ را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، هادی علیایی اظهار داشت: تیم قم در بین چهار تیم برتر کشتی فرنگی ایران حضور یافته است و می تواند با نمایش خوب و بدون نقص خود به عنوان قهرمانی مسابقات دست یابد.

وی بیان کرد: تیم های مازندران، خوزستان، توابع تهران و قم چهار تیم برتر راه یافته به مرحله نهایی مسابقات کشتی فرنگی لیگ نوجوانان باشگاه های کشور هستند که مسابقات خود را روز یکشنبه ۱۵ آبان ماه جاری در سالن نخلستان قم برای کسب عنوان قهرمانی آغاز خواهند کرد.

رئیس هیات کشتی استان قم افزود: تیم کشتی فرنگی نوجوانان استان قم در مرحله گروهی این رقابت‌ها تیم‌های همدان، مرکزی و تهران را از پیش رو برداشت و در مرحله نیمه نهایی در آبادان از سد تیم‌های فارس و اروند عبور کرد و راهی مرحله نهایی شد.

وی یادآور شد: بعد از میزبانی هیات کشتی استان قم در مرحله گروهی این رقابت‌ها در شهریورماه، این دومین میزبانی هیات کشتی استان قم از یک رویداد مهم کشوری است که در سال جاری بر عهده گرفته است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا