«فصل شیدایی» روایتی ساده از مفاهیم دینی و دفاع مقدس است
«فصل شیدایی» روایتی ساده از مفاهیم دینی و دفاع مقدس است
علی‌اکبر خوش‌گفتار مقدم ، رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم گفت: سینمایش «فصل شیدایی» روایتی ساده از مفاهیم دینی و دفاع مقدس است، که همین موضوع باعث شده مخاطبان از رد‌های سنی مختلف به تماشای این اثر فاخر بپردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، شب چهارم اجرای سینمایش بزرگ «فصل شیدایی» در قم باز هم با استقبال بیش از ۶ هزار نفری مردم قرار گرفت، این اثر فاخر همکاری مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و سپاه علی بن ابی‌طالب(ع) است که از ۱۲ تا ۲۶ مهرماه در قالب برنامه‌های ستاد کنگره ملی شهدای استان قم برگزار می‌شود.

علی‌اکبر خوش‌گفتار مقدم رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم در حاشیه بازدید از سینمایش «فصل شیدایی» بیان کرد: مقدمات و کار‌های پیش تولید این سینمایش را از ۶ ماه پیش آغاز کردیم، هدف ما در کنگره این بود که نمایشی با محتوای خوب اجرا شود که با تلاش سازمان هنری رسانه‌ای اوج و موسسه مهنا این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: در ۴ شبی که این نمایش اجرا شده بازخورد خوبی بین مردم داشته و میانگین هرشب ۵هزار تماشاچی نشان‌دهنده رضایت مردم است، هنگام اجرای نمایش وقتی چهره تماشاچی را نگاه می‌کردم متوجه شدم که مردم به خوبی با این نمایش ارتباط برقرار کرده‌اند.

خوش‌گفتار مقدم افزود: «فصل شیدایی» بازسازی تاریخ است، بخش درخشان تاریخ کشور ما مربوط به دفاع مقدس می‌شود که در این نمایش با توجه به اینکه تهیه‌کننده و کارگردان کار تصمیم گرفت این بخش را با توجه به شهدای استان قم که شاخص‌ترین آن‌ها شهید مهدی زین‌الدین است بومی‌سازی کند.

رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم گفت: بخش‌هایی که مربوط به تاریخ اسلام به ویژه پیامبر اکرم (ص)، واقعه غدیر و عاشورا است به زیبایی و درستی روایت و اجرا می‌شود و همین موضوع باعث ارتباط خوب تماشاچی با این اثر فاخر است.

خوش‌گفتار مقدم عنوان کرد: سینمایش «فصل شیدایی» روایتی ساده از مفاهیم دینی و دفاع مقدس است، این موضوع باعث شده مخاطبان این سینمایش از رده‌های سنی مختلف باشد.

وی در پایان تصریح کرد: سپاه استان قم و سازمان هنری رسانه‌ای اوج توانستند همکاری خوبی باهم داشته باشند که ماحصل کار استقبال بالای مردم قم از این نمایش است، علاوه بر نمایش سپاه استان توانسته امکانات رفاهی و تفریحی خوبی را هم در غرفه‌های نمایشگاه ایجاد کند.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت https://namaticket.ir/ جهت رزرو بلیط رایگان اقدام کنند؛ سینمایش بزرگ «فصل شیدایی» تا ۲۶ مهرماه از ساعت ۱۹ در مجموع نمایشگاهی غدیر اجرا می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس