شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۴۰۲ | Saturday, 1 April , 2023
  • کریسمس در پایگاه علم و فقاهت شیعه + تصاویر 12 دی 1401

    در سایه عدم نظارت؛
    کریسمس در پایگاه علم و فقاهت شیعه + تصاویر

    چندین فروشگاه و محل عرضه اجناس در شهر قم با نصب درخت کریسمس و یا تزییات مرتبط با آن، به استقبال عیدی رفتند که در کشورهای غربی به منظور گرامیداشت زادروز عیسی مسیح(ع) برگزار می‌شود!

ایجاد بازارچه‌های دائمی، راهگشای توسعه اشتغال خانگی در حوزه زنان است/ تفاهم نامه حمایت از زنان سرپرست خانوار و کارآفرین با بنیاد برکت منعقد شد 19 خرداد 1401
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری قم:

ایجاد بازارچه‌های دائمی، راهگشای توسعه اشتغال خانگی در حوزه زنان است/ تفاهم نامه حمایت از زنان سرپرست خانوار و کارآفرین با بنیاد برکت منعقد شد

عبداللهی مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری قم گفت: ایجاد بازارچه‌های دائمی و حمایت از بازار فروش محصولات، راهگشای توسعه اشتغال خانگی در حوزه زنان است.

نخستین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی برگزار می‌شود 26 آبان 1400
رئیس سازمان هیأت‌ها و تشکل‌های دینی:

نخستین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام باباخانی رئیس سازمان هیأت‌ها و تشکل‌های دینی گفت: نخستین مهرواره برگزیدگان سال هیأت و تشکل‌های دینی جمهوری اسلامی ایران با عنوان «هوای نو» برگزار می‌شود.

قم هراسی برخی مسئولان نباید بی جواب باقی بماند 30 دی 1399
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم:

قم هراسی برخی مسئولان نباید بی جواب باقی بماند

مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: مردم قم همچنان در مبارزه با کرونا پیشتاز و پیشگام هستند و البته باید اذعان کرد که این قم هراسی ها و اهانت هایی که به مردم قم شده است، نباید بی جواب باقی بمانَد.

اظهارات بُغض آلود معاون وزیر بهداشت؛ قم ستیزی آشکار است 30 دی 1399
عضو شورای اسلامی شهر قم:

اظهارات بُغض آلود معاون وزیر بهداشت؛ قم ستیزی آشکار است

حجت الاسلام سید محمد آتش زر با انتقاد از اظهارات اخیر بُغض آلود معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: متأسفانه برخی مسؤولان به گونه ای سخن می گویند که گویی قمی ها ویروس کرونا را به عمد ایجاد کرده اند.

درخشش بانوان قمی در مسابقات قرآن کریم 02 آذر 1399
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم:

درخشش بانوان قمی در مسابقات قرآن کریم

صالح‌نژاد رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: سرکار خانم فاطمه پیوسته رودسری توانست در رشته دعاخوانی، رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص دهد؛ در رشته قرائت تحقیق نیز سرکار خانم نسیبه کرمی پارسا رتبه دوم کشوری را کسب کرد.

توضیحات علوم پزشکی قم درخصوص اقدام‌های درمانی برای آیت‌الله صانعی 22 شهریور 1399
با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت:

توضیحات علوم پزشکی قم درخصوص اقدام‌های درمانی برای آیت‌الله صانعی

آیت‌الله یوسف صانعی از مراجع تقلید که به دلیل شکستگی لگن و مچ دست در بیمارستانی در قم بستری‌شده بودند و با توجه به اینکه ایشان دارای سابقه بیماری کلیوی و کبدی نیز بود، امروز شنبه (۲۲ شهریورماه) در سن ۸۳ سالگی به دیدار حق شتافت.  

خبرسازی دروغ و مشکوک در راستای تخریب عزاداری‌ها!؟ 18 شهریور 1399
بازهم حاشیه سازی توسط سایت شفقنا!

خبرسازی دروغ و مشکوک در راستای تخریب عزاداری‌ها!؟

روز گذشته خبر کذبی مبنی بر این‌که حجت‌الاسلام و المسلمین حسین انصاریان، به بیماری کرونا مبتلا شده است؛ توسط سایت خبری «شفقنا» منتشر شد. این شایعه از آن‌جایی با اهمیت است که در روزهای اخیر کلیپ‌هایی از محافل روضه‌خوانی و عزاداری حجت‌الاسلام و المسلمین انصاریان در رسانه‌ها منتشر شده است.

این حرکت ننگین برای مدعیان تمدن غربی ‌گران تمام‌ می‌شود 13 شهریور 1399
واکنش آیت‌الله اعرافی به هتک قرآن‌؛

این حرکت ننگین برای مدعیان تمدن غربی ‌گران تمام‌ می‌شود

آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه گفت: جریان‌های اسلام‌ستیز و مستکبران بدانند به رغم کینه‌ورزی‌ها و مظالمی که بر امت اسلامی و کشورهای اسلامی روا داشته‌اند و به رغم همه این حرکت‌های فرومایگان، خورشید اسلام کم‌فروغ نخواهد شد بلکه تابان‌تر خواهد بود.

در این شرایط کرونایی هرکس می‌تواند به کمک نیازمندان و فقرا بشتابد‌ / قدردانی از اقدامات خودجوش مردمی 25 فروردین 1399
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

در این شرایط کرونایی هرکس می‌تواند به کمک نیازمندان و فقرا بشتابد‌ / قدردانی از اقدامات خودجوش مردمی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در تمجید از اقدامات خودجوش مردمی، اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند در تعدادی از شهرها مردم به طور خودجوش کمیته‌هایی را تشکیل دادند و  در حال کمک به نیازمندان هستند که این اقدامات بسیار موثر، ارزشمند و به‌جاست.

برخی مسؤولان دلسوز قم نیستند 02 آذر 1398
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

برخی مسؤولان دلسوز قم نیستند

آیت‌الله محمد یزدی با اشاره به اینکه برخی مسؤولان دلسوز قم نیستند، گفت: هر چند با اقدامات سلبی کاری پیش نمی‌رود اما رها کردن وضعیت موجود نیز درست نیست؛ اگر حضور مراجع تقلید، جامعه مدرسین و حوزه‌های علمیه نبود اقدامات گسترده‌تری برای ضربه‌زدن به فرهنگ دینی در قم انجام می‌شد.