فراخوان پذیرش استاد مرکز قرآن و حدیث حرم حضرت معصومه (س)
فراخوان پذیرش استاد مرکز قرآن و حدیث حرم حضرت معصومه (س)
مرکز قرآن و حدیث حرم حضرت فاطمه معصومه (س) از بین خواهران و برادران واجد شرایط استاد می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت سلام الله علیها با هدف تحقق چشم انداز ترسیم شده برای آستان مقدس بانوی کرامت و گسترش فرهنگ ناب اسلامی بر پایه تعالیم حیات بخش قرآن و عترت در راستای تقویت و تکمیل کادر آموزشی واحد آموزش مجازی فراخوانی را برای پذیرش استاد خواهر و برادر اعلام کرده است.

علاقه‌مندان خواهر و برادر واجد شرایط اعلامی می‌توانند در رشته‌های روخوانی، تجوید، صوت و لحن (ترتیل، تحقیق)، تفسیر، مفاهیم و حفظ قرآن کریم برای ثبت نام در این فراخوان اقدام کنند.

شرایط لازم برای ثبت نام در این رشته‌ها به شرح زیر اعلام شده است:

حفظ کل قرآن کریم، آشنایی با فضای مجازی، تسلط بر تجوید، گذراندن دوره تربیت مربی در یکی از مؤسسات معتبر و قبولی در مصاحبه از شرایط پذیرش استاد در رشته حفظ قرآن کریم است.

تسلط بر تجوید سطح ۱ و ۲، گذراندن دوره تربیت مربی روخوانی و روانخوانی در یکی از مؤسسات معتبر و قبولی در مصاحبه نیز از شرایط پذیرش استاد در رشته روخوانی قرآن کریم است.

شرایط پذیرش استاد در رشته تجوید نیز شامل تسلط کامل بر تجوید سطح ۱ و ۲، آشنایی با ترتیل و تحقیق، گذراندن دوره تربیت مربی تجوید در یکی از مؤسسات معتبر و قبولی در مصاحبه می‌شود.

همچنین تسلط بر تجوید سطح ۱ و ۲، آشنایی با نغمات و الحان در تلاوت ترتیل و تحقیق قرآن کریم، سابقه تدریس صوت و لحن و معرفی نامه از اساتید خبره صوت و لحن قرآنی و قبولی در مصاحبه از شرایط پذیرش استاد در رشته صوت و لحن است.

شرایط پذیرش استاد در رشته تفسیر نیز شامل تسلط کامل بر مباحث تفسیری، سابقه تدریس تفسیر و مفاهیم، گذراندن دوره تربیت مربی تفسیر و مفاهیم در یکی از مؤسسات معتبر و قبولی در مصاحبه می‌شود.

علاقه‌مندان واجد شرایط برای ثبت نام در این فراخوان می‌توانند رزومه و سابقه فعالیت‌های قرآنی خود را به همراه یک تلاوت ۳ الی ۴ دقیقه‌ای و نمونه تدریس یکی از دروس رشته خود را به شناسه @quranharm در پیام رسان ایتا ارسال کنند.

اولویت پذیرش و ثبت نام در این فراخوان با کسانی است که زودتر در فراخوان ثبت نام کنند.

  • منبع خبر : آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها