به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، هفتمین جشنواره سراسری مدرسه عشق به همت مرکز آفرینش های هنری معاونت فرهنگی بسیج استان قم در ۱۰ محور متنوع تا پایان مهرماه فراخوان شد که این محورها عبارت از امید آفرینی، فرهنگی، کار و تولید، جمعیت، حل مشکل محله به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، هفتمین جشنواره سراسری مدرسه عشق به همت مرکز آفرینش های هنری معاونت فرهنگی بسیج استان قم در ۱۰ محور متنوع تا پایان مهرماه فراخوان شد که این محورها عبارت از امید آفرینی، فرهنگی، کار و تولید، جمعیت، حل مشکل محله به توان مردم، جهاد برای مردم، بانوی ایرانی، ایران زیبا، ایران قوی، جامعه آگاه و قهرمانان ملی است.

هفتمین جشنواره ملی مدرسه عشق در شش بخش هنرهای تجسمی، پویانمایی، هنرهای تصویری و نمایشی، موسیقی و سرود، ادبیات، شعر و مکتوبات، نوآوری، ابتکارات و ایده های جدید پایگاهی آثار علاقه مندان را دریافت می‌کند.

همچنین جوایز این دوره شامل سکه تمام بهار آزادی، پلی استیشن۴، سفر زیارتی مشهد مقدس، تبلت، گوش هوشمند، حمایت از تولیدات فرهنگی، هنری و … است.

گفتنی است، آخرین مهلت ارسال آثار پایان مهرماه ۱۴۰۲ بوده و علاقه مندان می توانند آثار خود را به نشانی madreseheshgh.ir ارسال کنند.

پایان پیام/۷۸۰۲۳