فراخوان جذب خادم افتخاری برای برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران
فراخوان جذب خادم افتخاری برای برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران
مسلم کاشانی زاده از اعلام فراخوان جذب خادم افتخاری برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر جشن‌های نیمه شعبان در این مکان مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مسلم کاشانی زاده مدیر خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران با اشاره به حضور چشمگیر و گسترده زائران و نمازگزاران و مشتاقان حضرت صاحب الزمان (عج) در ایام نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران و اهمیت برنامه ریزی جهت خدمت رسانی شایسته به زائرین، اظهار کرد: یکی از مهم ترین ارکان خدمات رسانی، به کارگیری نیروی انسانی توانمند است که مسجد مقدس جمکران چندسالی است شاهد حضور و خدمات رسانی گسترده خادمان افتخاری است؛ به طوری که در حال حاضر بالغ بر ۹ هزار نفر آقا و خانم در این مکان مقدس در شیفت‌های مختلف، مشغول به خدمات رسانی هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی مسجد جمکران، وی ادامه داد: با این وجود به دلیل حجم وسیع خدمات رسانی در ایام نیمه شعبان، یکی از اقدامات اساسی مدیریت خادمین فراخوان برای جذب خادم یاران مناسبتی است.

مدیر خادمین مسجد مقدس جمکران افزود: امسال نیز با ارسال فراخوان به گروه‌های مختلف، سازمان و نهادهای دولتی و عمومی و همچنین استفاده از ظرفیت‌های گروه‌های مردم نهاد و گروه‌های جهادی برای خدمات رسانی بهتر به نمازگزاران و زائران مسجد مقدس جمکران هستیم.

کاشانی زاده با بیان اینکه علاقه‌مندان ۱۷ تا ۵۰ ساله برای ثبت نام می‌توانند به وب سایت مسجد مقدس جمکران به نشانی www.jamkaran.ir بخش خادمین افتخاری مراجعه کنند، تصریح کرد: به منظور بهره‌مندی از ظرفیت همه اقشار، گروه‌های سنی امسال علاوه بر فراخوان‌های عمومی و نهادی، از میان گروه سنی نوجوانان متولد ۱۳۸۶ به قبل نیز که در قم ساکن هستند دعوت شده است تا در برخی از فعالیت‌ها و خدمات رسانی‌ها مشارکت کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا قم