عنوان سرباز گمنام امام زمان(عج) مدال افتخار نیروهای وزارت اطلاعات
عنوان سرباز گمنام امام زمان(عج) مدال افتخار نیروهای وزارت اطلاعات
آیت الله سیدمحمد سعیدی، امام جمعه قم گفت: عنوان سرباز گمنام امام زمان(عج) بودن مدال افتخاری برای نیروهای وزارت اطلاعات است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله سیدمحمد سعیدی در دیدار مدیرکل اطلاعات و شورای معاونین اداره کل اطلاعات استان قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد اظهار کرد: عنوان سرباز گمنام امام زمان (عج) که نیروهای وزارت اطلاعات از امام خمینی (ره) دریافت کردند یک مدال افتخار است که وظایفی را برای آنها به دنبال دارد.

وی با اشاره به معنای عمیق واژه سرباز که شهید سلیمانی برای نوشتن روی قبرش انتخاب کرد، افزود: سرباز کسی است که سرش را برای هدفش می‌دهد و وقتی گروهی سرباز امام زمان (عج) باشند ارزش و اعتباری پیدا می‌کنند که از بسیاری از عناوین بالاتر است.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه سرباز امام زمان (عج) باید بداند که حضرت چه چیزی از او می‌خواهند، افزود: یکی از راه‌هایی که بدانیم حضرت ولی عصر (عج) چه از ما می‌خواهند این است که ببینیم نایب ایشان که ولی فقیه جامعه است چه می‌خواهند و به دستورات نایب امام زمان در عصر حاضر جامع عمل بپوشانیم.

وی با بیان اینکه نیروهای وزارت اطلاعات باید از بسیاری از پیرایه‌ها پرهیز کنند، افزود: منصب و جایگاه شما بسیار مورد طمع دشمن است و دشمن اگر نتواند در شما نفوذ کند به خانواده‌های شما طمع می‌کند بنابراین گمنام بودن برای شما ضروری است و این موضوع باعث زحمت بیشتر شما و اجر و ثواب بیشتر عمل شما می‌شود.

سعیدی با اشاره به راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن، این حضور مردم را دارای پیام دانست و گفت: مردم در ۲۲ بهمن با وجود تبلیغات وسیع دشمن به میدان آمدند تا به رهبر معظم انقلاب بگویند که نگران نباشید و ما هستیم و یک پیام هم برای مسئولان داشتند که با دلگرمی برای حل مشکلات کشور کار کنند.

وی با بیان اینکه امنیت زیربنای پیشرفت مادی و معنوی کشور است، گفت: آشوبگران امنیت جامعه را به خطر انداختند و عده‌ای جوان کم سن و سال هم در دام آنها افتادند و طمع دشمن نسبت به ایران و اسلام را زیاد کردند و به دنبال آن بسیاری از فرصت‌ها که دولت فراهم کرده بود را از نظام گرفتند.

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر اینکه مردم با آمدنشان به راهپیمایی ۲۲ بهمن مسئولان را مدیون خود کردند و نفرتشان را از دشمن نشان دادند، افزود: اکنون نوبت ما است که به این بزرگواری ملت احترام بگذاریم و در اموری که به ما محول شده خوب عمل کنیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر