به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تقی حسام امروز در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار کرد: پرونده عمده فروشِ متخلف که موجودی انبار خود به ارزش ۱۹ میلیارد ریال را در سامانه جامع انبارها ثبت نکرده بود در شعبه اول اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم رسیدگی شد. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، تقی حسام امروز در گفت‌وگویی با خبرنگاران اظهار کرد: پرونده عمده فروشِ متخلف که موجودی انبار خود به ارزش ۱۹ میلیارد ریال را در سامانه جامع انبارها ثبت نکرده بود در شعبه اول اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم رسیدگی شد.

 سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم افزود: شعبه رسیدگی کننده پس از دریافت دفاعیات به دلیل ارائه نکردن مدارک لازم، اتهام انتسابی را محرز اعلام و متهم را علاوه بر الزام به ثبت آنی اطلاعات کالاهای موجود در سامانه جامع انبارها به پرداخت چهار میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

حسام گفت: بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گزارش تخلف این واحد صنفی را پیرامون تخلف ثبت نکردن موجودی کالاهای مذکور در سامانه جامع انبارها و خرید بر خلاف ضوابط را تشکیل دادند و برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال کردند.

پایان پیام/۷۸۰۲۳