طرح‌های فعالان جهادی قم در رویداد «گنج» اجرایی می‌شود
طرح‌های فعالان جهادی قم در رویداد «گنج» اجرایی می‌شود
علیرضا ایراندوست، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم از برگزاری رویداد گنج ویژه فعالان جهادی با هدف جمع‌آوری ایده‌ها و طرح‌های گروه‌های مردمی و جهادی و عملیاتی کردن ۱۵ طرح منتخب خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، علیرضا ایراندوست، با اشاره به برگزاری رویداد گنج ویژه فعالان جهادی همزمان با سراسر کشور در استان قم عنوان کرد: این رویداد به همت بسیج سازندگی سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) درحال اجراست.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم بیان کرد: در قالب این رویداد گروه‌های جهادی و مردمی قرار است طرح‌ها و ایده‌های خود را به بنیاد علوی ارائه دهند تا بهترین طرح‌ها وارد عرصه اجرا و عمل شود.

ایراندوست عنوان کرد: بسیج سازندگی استان‌ها با محوریت بنیاد علوی برای اجرا کردن این رویداد ملی به میدان آمده‌اند و قرار است فعالان گروه‌های جهادی با موضوع حل مسئله آشنا شوند و ایده‌ها و طرح‌های آن‌ها در قالب کارگاهی تقویت و بررسی و شیوه ارائه طرح و جذب منابع نیز به آن‌ها آموزش داده شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم با اشاره به اینکه مراسم اختتامیه این رویداد ۱۹ و ۲۰ آبان‌ماه در شهر مقدس قم برگزار می‌شود، گفت: منتخبین گروه‌های جهادی از طرح‌های خود دفاع می‌کنند و در نهایت از ۱۵ طرح حمایت ویژه خواهد شد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان