صنعت لوازم‌خانگی ایران روبه رشد است
صنعت لوازم‌خانگی ایران روبه رشد است
مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: روند صنعت لوازم‌خانگی ایران روبه رشد است و در صورت رفع تحریم‌ها نیز رویکرد حمایت از کالای داخلی و افزایش صادرات موردتوجه خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، مهدی برادران روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح چند طرح صنعتی در شهرک محمودآباد قم، بیان کرد: هم‌اکنون یک مجموعه بزرگ تولیدی در اصفهان در کنار واحد پاکشوما در قم عملاً نیازهای داخلی کشور به لوازم‌خانگی را از حیث کمی و کیفی تا حدود بسیار زیادی برطرف کرده‌است.

وی بیان کرد: در طول هفته دولت در حوزه صنایع لوازم‌خانگی، صنایع غذایی و سلولزی ۱۰۹ پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

برادران ادامه داد: سیاست امسال وزارت صنعت، معدن و تجارت بر تکمیل و افزایش خطوط تولید و سیاست سال آینده نیز بر ضمانت خدمات و کیفیت تولید متمرکز خواهد شد.

معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: افزایش تولید و صادرات و خدمات پس از فروش جزو اولویت‌های مهم صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

همزمان با هفته دولت یک واحد تولیدی کاغذ رنگی با سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیارد تومانی و اشتغال ۹۰ نفر و یک واحد تولید کولرگازی با سرمایه‌گذاری ۴ میلیون دلاری و اشتغال ۱۳۵ نفر در شهرک صنعتی محمودآباد قم با حضور معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا