صاحبان صنعت از ورزش قم حمایت کنند
صاحبان صنعت از ورزش قم حمایت کنند
عباس شیرمحمدی، مدیرکل دفترهماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با بیان اینکه صاحبان صنعت حمایت بیشتری از ورزش استان داشته باشند، گفت: واحدهای صنعتی که به حوزه ورزش ورود کنند مجموعه مدیریت استان نگاه ویژه‌تری نسبت به آن‌ها خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، عباس شیرمحمدی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران طی سخنانی اظهار کرد: واقعیت این است که استاندار قم نگاه مثبتی به حوزه ورزش به ویژه ورزش قهرمانی دارد و طی این مدت گام‌های مثبتی در این حوزه برداشته است. در دیدار با روسای هیات‌های ورزشی مسائل خوبی رد و بدل شد و مسئولان ورزش قم نسبت به آینده امیدوارتر شدند.

وی افزود: در جلسه دیدار استاندار محترم با روسای هیات‌های ورزشی استان قم، آقای شاهچراغی در راستای حل مشکلات و دغدغه‌های اقتصادی ورزش قم پیشنهاد تشکیل کمیته اقتصادی با مسئولیت دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم را دادند.

شیرمحمدی تصریح کرد: کمیته اقتصادی ورزش قم با حضور اعضای اتاق بازرگانی و فعالان حوزه تولید و صنعت، مشاوران ورزشی در استان تشکیل خواهد شد، مسئله‌ای که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که باید شاهد حمایت صنعت از ورزش قهرمانی باشیم.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم خاطرنشان کرد: ورزش یکی از ظرفیت‌های خوبی است که اگر به آن توجه شود می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات فرهنگی، اجتماعی و سلامت جلوگیری کند. توسعه ورزش در استان می‌تواند در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد.

وی در ادامه گفت: هیات‌های ورزشی اگر به دنبال توسعه هستند باید یک برنامه ۴ ساله پویا و هدفمند در راستای برنامه‌های خود آماده کنند، مسئولین هیات‌ها درصورتی که برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشند ما در مدیریت استان آمادگی این را داریم ارتباط صنعت با ورزش را افزایش دهیم.

شیرمحمدی تاکید کرد: در مقابل واحدهای صنعتی نیز باتوجه به مسئولیت اجتماعی که دارند می‌بایست نسبت به توسعه ورزش اهتمام بیشتری داشته باشند، این نوید را به صاحبان صنعت می‌دهم درصورتی که از ورزش استان حمایت کنند ما نیز در مدیریت استان نهایت تعامل و نسبت به آن‌ها نگاه ویژه‌تری خواهیم داشت.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: طی روزهای اخیر جلسات مشترک خوبی با صاحبان صنعت و مسئولین هیات‌های ورزشی قم داشته‌ایم، خبرهای خوبی از خروجی این جلسات در روزهای آینده به استحضار خانواده بزرگ ورزش قم خواهد رسید.

وی در پایان بیان کرد: اقدامات ما در این عرصه پیرو تصمیمات و نگاه مثبت استاندار قم به این حوزه است، ما برای حمایت و توسعه ورزش در استان قم پای کار هستیم تا شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران عزیزمان در آوردگاه‌های ملی و فراملی باشیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم