شیمیدر قم تیم بی‌رقیب لیگ دسته اول بسکتبال
شیمیدر قم تیم بی‌رقیب لیگ دسته اول بسکتبال
تیم بسکتبال شیمیدر قم سومین پیروزی متوالی خود در مسابقات مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور را برابر تیم خانه بسکتبال قزوین کسب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، دیدارهای دور رفت از مرحله مقدماتی مسابقات فصل ۱۴۰۱ – ۱۴۰۰ لیگ دسته اول بسکتبال مردان ایران روزهای ۴ تا ۷ دی‌ماه در گروه F مرحله مقدماتی به میزبانی شیمیدر در سالن شهدای بهزیستی قم برگزار شد و با صدرنشینی شیمیدری‌ها به پایان رسید.

بسکتبالیست‌های شیمیدر که با روحیه‌ای بسیار خوب از دو پیروزی مقابل تیم‌های داماش گیلان و شکلّی تهران گام به سومین مسابقه این مرحله مقابل داماش گیلان گذاشته بودند، در کوارتر نخست این دیدار با حساب ۱۶ بر ۱۱ از حریف خود پیش افتادند و در کوارتر دوم نیز با نتیجه ۱۷ بر ۸ به برتری رسید تا نیمه نخست را با نتیجه ۳۳ بر ۱۹ به نفع خود تمام کند.

در کوارتر سوم اما این تیم داماش گیلان بود که با نتیجه ۲۰ بر ۱۳ پیش افتاد ولی شیمیدری‌ها کوارتر چهارم را با حساب ۲۳ بر ۲۱ از آن خود کردند تا در پایان ۴۰ دقیقه رقابت نزدیک و نفس‌گیر دو تیم، شیمیدر قم با نتیجه ۶۹ بر ۶۱ تیم داماش گیلان را مغلوب کرده و با سه پیروزی متوالی مقتدرانه در جایگاه نخست جدول گروه قرار بگیرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس