شهر قم در میلاد امیرالمومنین(ع) غرق در نور و شادی شد + عکس
شهر قم در میلاد امیرالمومنین(ع) غرق در نور و شادی شد + عکس

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرگزاری تسنیم از  قم ، هم‌زمان روز ۱۳ رجب سال روز میلاد امیرالمومنین(ع) شهر مقدس قم نیز هم‌زمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است. زائران و مجاوران بارگاه کریمه اهل‌بیت (س) از جای‌جای ایران اسلامی خود را به بارگاه ملکوتی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  خبرگزاری تسنیم از  قم ، هم‌زمان روز ۱۳ رجب سال روز میلاد امیرالمومنین(ع) شهر مقدس قم نیز هم‌زمان با سایر شهرهای کشور غرق در شادی و سرور است.

زائران و مجاوران بارگاه کریمه اهل‌بیت (س) از جای‌جای ایران اسلامی خود را به بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) رسانده‌اند تا در این جشن و سرور خود را سهیم بدانند.

شهر آذین‌بندی و چراغانی شده و همه جای شهر را ریسه بسته‌اند، شیفتگان خاندان عصمت و طهارت (ع) با پخش گل و شیرینی خود را در این جشن بزرگ سهیم می‌دانند.

حرم مطهر حضرت معصومه (س) نیز به‌طرز باشکوهی آذین‌بندی شده و هزاران تن از عاشقان بانوی آب و آینه خود را به این مکان مقدس رسانده‌اند تا کنار این مضجع و حرم شریف این میلاد میمون و خجسته را جشن بگیرند.

در این مراسم عاشقان و شیفتگان مکتب اهل‌بیت (ع) و زائران و مجاوران کریمه اهل‌بیت (ع) حضور داشتند، همچنین مراسم جشن نیز با حضور عاشقان و شیفتگان حضرت ولی عصر (عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

به همین مناسبت آئین‌های جشن در مسجدها، حسینیه‌ها، تکیه‌ها و بقاع متبرک امامزادگان (ع) در سراسر استان قم برگزار شده است و سخنرانان به بیان ویژگی‌ها و کرامت‌های میلاد امیرالمومنین(ع) پرداختند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قمپایگاه اطلاع رسانی نسیم قم