جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ | Friday, 23 February , 2024
  • امام خمینی به چه کسی گفتند: «داری می‌روی، انگار با مصطفی وداع می‌کنم»؟ 15 بهمن 1402

    امام خمینی به چه کسی گفتند: «داری می‌روی، انگار با مصطفی وداع می‌کنم»؟

    امام گفتند: داری می‌روی، انگار با مصطفی وداع می‌کنم «در مقابل ارادت عمیق من، امام هم علاقه زیادی به من داشتند. درواقع، برایم پدری می‌کردند. با همین محبت هم بود که موقع خداحافظی، وقتی خواستم دستشان را ببوسم، از جا بلند شدند و متواضعانه تا دم درِ سرداب، بدرقه‌ام کردند. لحظه آخر که با چشم‌های اشکبار برگشتم تا یک‌بار دیگر امام را ببینم، ‌ایشان با حالتی خاص به من نگاه کردند و یک‌دفعه مرا در آغوش گرفتند و گفتند: خیال می‌کنم دارم از مصطفی جدا می‌شوم... امام، پیشانی‌ام را بوسیدند، من هم دست‌ایشان را و از خدمتشان خداحافظی کردم.»

انگلیس خبیث ریشه اصلی شجره ملعونه صهیونیستی است 12 آبان 1402
نماینده ولی فقیه در استان:

انگلیس خبیث ریشه اصلی شجره ملعونه صهیونیستی است

انگلیس خبیث ریشه اصلی شجره ملعونه صهیونیستی است و سیاهه جنایات بریتانیا به‌عنوان پیر فرتوت استعمار سابقه ۳۰۰ یا ۴۰۰ ساله دارد.

نشانه‌های شکست رژیم صهیونیستی مشخص شده است 23 مهر 1402
آیت الله اراکی:

نشانه‌های شکست رژیم صهیونیستی مشخص شده است

امروز علامت‌های شکست دشمن مشخص شده و دشمن هر چه دارد وارد میدان کرده است و نشانه‌های میدانی و سیاسی همگی حکایت از نزدیک شدن لحظه پیروزی نظام اسلامی است.

جان و مالمان را در خدمت به مردم مظلوم فلسطین نثار می‌کنیم 23 مهر 1402
تولیت مسجد مقدس جمکران گفت:

جان و مالمان را در خدمت به مردم مظلوم فلسطین نثار می‌کنیم

حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر اجاق نژاد اظهار داشت: امروز همه کشورهای اسلامی از این رشادت ها و ایثارگری های جوانان فلسطینی سربلند هستند. امروز مقاومتی از مرد و زن، پیر و جوان فلسطینی در مقابل کسانی که غاصب و جعلی هستند و وحشیانه به مردم مظلوم فلسطین و غزه حمله می کنند می بینیم که در جهان نظیر ندارد.

فریاد قمی‌ها بر سر متجاوزان صهیونیستی به آسمان رفت 21 مهر 1402

فریاد قمی‌ها بر سر متجاوزان صهیونیستی به آسمان رفت

مردم قم بعد از نماز جمعه از مصلای قدس به سمت خیابان شهدا و چهارراه شهدا حرکت کرده و با فریاد شعارهای ضدصهیونیستی، انزجار خود را نسبت به جنایت‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

خط‌قرمز ما امیدواری و اعتماد مردم است 16 مهر 1402
تولیت حرم مطهر بانوی کرامت:

خط‌قرمز ما امیدواری و اعتماد مردم است

آیت‌الله سید محمد سعیدی با اشاره به سکوت امیرالمؤمنین(ع) در مقابل غصب خلافت به‌خاطر منافع عمومی جامعه و حفظ اسلام گفت: خط‌قرمز ما باید حفظ مردم و امیدواری آنان باشد و در جایی که می‌بینیم عملکرد ما به اعتماد مردم آسیب می‌زند باید با تأمل بیشتری رفتار کنیم.

۸۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس در قم آقا و ۱۵ درصد خانم هستند 24 مرداد 1402
فرماندار قم:

۸۵ درصد داوطلبان انتخابات مجلس در قم آقا و ۱۵ درصد خانم هستند

عباس ذاکریان، فرماندار قم با بیان اینکه ۸۶۱ نفر پیش ثبت نام خود را برای حضور در عرصه رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی در قم تکمیل کرده اند، افزود: ۸۵ درصد داوطلبان آقا و ۱۵ درصد از خانم ها هستند.

متدینین از ‌بی‌بند و باری‌ها ناراحت‌ هستند‌ 20 مرداد 1402
امام جمعه قم:

متدینین از ‌بی‌بند و باری‌ها ناراحت‌ هستند‌

آیت الله بوشهری گفت: این روزها متدینین ناراحت هستند و رنج می‌کشند به همین خاطر از قوای سه‌گانه و کسانی که می‌توانند نقش داشته باشند می‌خواهیم که نگرانی‌های مردم را در رابطه با ناهنجاری‌های اجتماعی و بی بندوباری‌ها را برطرف کنند.

باید راهبرد خود را در خصوص حجاب به صورت شفاف مشخص کنیم 20 مرداد 1402
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:

باید راهبرد خود را در خصوص حجاب به صورت شفاف مشخص کنیم

امیرآبادی با اشاره به بررسی لایحه حجاب و عفاف گفت: باید راهبرد خود را در خصوص حجاب به صورت شفاف مشخص کنیم، تزلزل در تصمیم‌گیری‌ها و اظهارنظرها در حوزه حجاب و عفاف مردم را متزلزل کرده است، ما در حوزه حجاب کم کاری و طرف مقابل خوب کار کرده است.

پیش ثبت‌نام ۲۲۰ نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی در قم 18 مرداد 1402
فرماندار قم خبر داد:

پیش ثبت‌نام ۲۲۰ نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی در قم

عباس ذاکریان، فرماندار قم با اشاره به ادامه پیش ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در دو روز گذشته ۲۲۰ نفر در این فرایند شرکت و مدارک خود را بارگذاری کرده اند.

دشمن در جنگ ترکیبی نسل چهارم انقلاب را مورد تهاجم قرار داده است 03 خرداد 1402
فرمانده سپاه امام علی ابن ابی‌طالب (ع) استان قم:

دشمن در جنگ ترکیبی نسل چهارم انقلاب را مورد تهاجم قرار داده است

سردار موحد با اشاره به اینکه جنگ ترکیبی یک جنگ و هجمه تمام‌عیار علیه تمام مؤلفه‌های قدرت نظام اسلامی است، اظهار داشت: امروز دشمن به این نتیجه رسیده تا مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی به‌ویژه جایگاه ولایت را مورد هجمه و تهاجم قرار بدهد.