سومین شکست متوالی فردوس در مقابل گیتی‌پسند اصفهان رقم خورد
سومین شکست متوالی فردوس در مقابل گیتی‌پسند اصفهان رقم خورد
تیم فوتسال فردوس قم در هفته هفتم مسابقات لیگ‌برتر فوتسال کشور با نتیجه 2 بر صفر از تیم گیتی‌پسند اصفهان شکست خورد تا چهارمین باخت نماینده قم در فصل جدید مسابقات ثبت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، هفته هفتم مسابقات لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور روز گذشته در حالی به پایان رسید که در یکی از مسابقات، تیم فوتسال فردوس قم مهمان گیتی‌پسند اصفهان بود و در دقایق پایانی با حرکت دو بازیکن قمی تیم گیتی‌پسند ۲گل خورد و بازی را واگذار کرد تا در تعداد باخت‌های متوالی به قول ورزشی‌ها هتریک کند.

نماینده قم با هدایت سید وحید غیاثی تا هفته هفتم مسابقات؛ با ۴باخت، ۲ مساوی، یک پیروزی و ۵ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفته است، تیم گیتی‌پسند اصفهان نیز با هدایت محمد کشاورز و با در اختیار داشتن سه بازیکن قمی(علی‌اصغر حسن‌زاده، علی‌رضا وفایی و ابوالقاسم اروجی) موفق شده با ۱۶ امتیاز رده سوم جدول را به خود اختصاص دهد.

فردوس قم در هفته هشتم مسابقات باید ۱ شهریور از ساعت ۱۷ از تیم سن‌ایچ ساوه در ورزشگاه شهید حیدریان میزبانی کند و در مقابل تیم گیتی‌پسند اصفهان باید در مقابل تیم گهرزمین سیرجان در اصفهان صف‌آرایی کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس