سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره‌ ارشاد قم معرفی شد
سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره‌ ارشاد قم معرفی شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با قدردانی از تلاش‌های حسن دلیر معاون امور هنری، در حکمی محمد کاظم رضوانی را به سمت سرپرست معاونت هنری، سینمایی و سمعی بصری این اداره‌کل منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، امیرعلی عموزاده طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، سرپرست معاونت هنری، سینمایی و سمعی بصری این اداره کل منصوب شد.

عموزاده در حکم خود با قدردانی از تلاش‌های چندساله حسن دلیر معاون سابق امور هنری، محمد کاظم رضوانی را به عنوان سرپرست معاونت هنری، سینمایی و سمعی بصری منصوب کرد.

رضوانی دانش‌آموخته انجمن سینمای جوانان قم است. کارشناسی ارشد پژوهش هنر از مؤسسه آموزش عالی هنر و اندیشه اسلامی دارد و در هنرستان هنرهای زیبای قم تدریس می‌کند.

پیشینه سوابق نمایشی او به دهه هفتاد می‌رسد و از کارمندان باسابقه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم است که سال‌ها به عنوان رئیس گروه سینمایی و سمعی بصری فعالیت داشت.

عضویت در شورای سیاستگذاری جشنواره‌های متعدد سینمایی در سطح استان و دبیر اجرایی چندین و چند جشنواره سینمایی از جمله هشت دوره جشنواره فیلم فجر در استان قم در کارنامه او دیده می‌شود.

او در حال حاضر به عنوان مدیر خانه فرهنگ و هنر ملل (فهم) در ساختمان شهید آوینی نیز فعالیت دارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا