سردار سلامی در کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم سخنرانی می کند
سردار سلامی در کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم سخنرانی می کند
کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم با سخنرانی سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در آستانه فرا رسیدن سالگرد شهادت فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابی طالب (ع) شهید مهدی زین الدین کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم با حضور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، مسئولان ملی و استانی و اقشار مختلف مردم قم برگزار می‌شود.

سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم که از ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود سخنرانی خواهد کرد.

سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره ملی شهدای استان قم که روزهای گذشته برگزار شده در این کنگره پخش خواهد شد.

کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان برای دومین بار در قم برگزار می‌شود و مقدمات برپایی آن نیز از سه سال گذشته آغاز شده و اجلاسیه پایانی آن روز پنجشنبه برگزار می‌شود.

دیدار با خانواده‌های معظم بیش از ۴ هزار شهید استان قم از جمله برنامه‌های ستاد ملی کنگره شهدای استان قم بوده که در این دیدارها تصاویر بازسازی شده شهدا در قالب تابلو فرش به خانواده شهدا اهدا می‌شد و این برنامه تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

در راستای برگزاری کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم، ۷ اجلاسیه به منظور پاسداشت شهدای اقشار مختلف برگزار شد و ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز ۶ یادواره برای ۵۶۵ شهید ارتش در استان قم برگزار کرد.

این مراسم به صورت زنده از شبکه قم و برخی از شبکه‌های سراسری پخش خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر