ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان قم در ماه مبارک رمضان اعلام شد
ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی استان قم در ماه مبارک رمضان اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر، سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با ابلاغ بخشنامه‌ای ساعت آغاز به کار ادارات استان قم در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد. در این بخشنامه با اشاره به تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص تعیین ساعت کار ادارات […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری مهر، سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم با ابلاغ بخشنامه‌ای ساعت آغاز به کار ادارات استان قم در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.

در این بخشنامه با اشاره به تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص تعیین ساعت کار ادارات آمده است، ساعت آغاز به کار کلیه ادارات استان قم به استثنای واحدهای عملیاتی خدمت رسان آموزشی، بهداشتی و … در ماه مبارک رمضان با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از ساعت ۸ صبح و در روزهای بعد از شب‌های قدر ساعت ۹ صبح اعلام می‌گردد.

ساعت کار سایر واحدها نیز مطابق جدول بند ۱ تصویب نامه تعیین شده است.

لازم به ذکر دست که مطابق تصویب نامه ابلاغی دولت ساعت آغاز به کار مدارس متوسطه ۷:۳۰ صبح و مقطع ابتدایی ۸ صبح اعلام شده و بانک‌ها نیز ۷:۳۰ صبح شروع به فعالیت خواهند کرد.

همچنین مراکز آموزش عالی پژوهشی و بخش‌های آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعم از دانشگاه‌ها و بیمارستانها ساعت ۸ صبح آغاز به کار خواهند نمود.