به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بیانیه سازمان نظام پزشکی قم در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در غزه به شرح زیر است: بسمه تعالی وَ ما لَکُمْ لا تُقاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْیَهِ الظَّالِمِ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بیانیه سازمان نظام پزشکی قم در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها در غزه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

وَ ما لَکُمْ لا تُقاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ وَ الْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجالِ وَ النِّساءِ وَ الْوِلْدانِ الَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنا أَخْرِجْنا مِنْ هذِهِ الْقَرْیَهِ الظَّالِمِ أَهْلُها وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ وَلِیًّا وَ اجْعَلْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ نَصِیراً.

این روزها دنیا با شدیدترین حوادث و مقابله با حقوق بشر مواجه است که توسط صهیونیست ها در حال رقم خوردن است و متاسفانه جامعه جهانی و سازمان های بین المللی در این خصوص سکوت کرده تا روز به روز به کشتار مردم بیگناه اضافه شود.

کشتار مردم بی دفاع و مظلوم در غزه و همچنین کودکان بیگناه موجب شده تا نفرت را از رژیم صهیونیستی دوچندان شده و همه دنیا با هویت پلید و زشت این اشغالگران آشنا شوند.

باید بدانیم که بر اساس کنوانسیون بین‌المللی ژنو حفظ امنیت و سلامت کادر درمانی در همه‌ی میدان‌ها برای همه طرف‌های درگیر امری ضروری است، اما این موضوع توسط رژیم صهیونیستی نقض شده و فاجعه بهداشتی و درمانی را به بار آورده است.

سازمان نظام پزشکی استان قم، ضمن محکوم کردن این جنایت ها از متولیان امر به ویژه دستگاه های بین المللی و سازمان بهداشت جهانی می خواهد که در این خصوص وارد عمل شده و در راستای مقابله با این نسل کشی ها و قتل و کشتار اقدام کنند.

دکتر سید حسن عادلی
رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم

پایان پیام/۷۸۰۲۳