سارقان تجهیزات مدارس در قم دستگیر شدند
سارقان تجهیزات مدارس در قم دستگیر شدند
سردار سید محمود میرفیضی، فرمانده انتظامی استان قم از شناسایی و دستگیری سارقان تجهیزات مدارس غیرانتفاعی و آرایشگاه‌های زنانه و کشف اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: به دنبال وقوع چند سرقت تجهیزات اداری، نوشت‌افزار و شیرآلات از مدارس غیرانتفاعی، شناسایی و دستگیری سارقان و مهار سرقت‌ها در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم قرار گرفت.

وی افزود:کارآگاهان در بررسی صحنه سرقت، یک دستگاه گوشی تلفن همراه به جا مانده از سارقان را کشف و با بررسی فنی آن، اطلاعات ۳ سارق را استخراج که ۲ نفرشان با اجرای یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم ادامه داد: متهمان همگی غیربومی هستند که در استان قم سکونت دارند.

وی بیان داشت: در بررسی از منزل یکی از متهمان در شهر سلفچگان، اقلام مسروقه از قبیل سه دستگاه لپ تاپ، انواع لوازم و تجهیزات آرایشی، نوشت افزار، هدفون، گوشی تلفن ثابت و اقلام رایانه‌ای کشف شد.

میرفیضی خاطرنشان کرد: کارآگاهان با استعلام از بانک‌های اطلاعاتی، هویت آخرین متهم را نیز کشف کردند و مشخص شد وی قبلا به اتهام قاچاق مواد مخدر دستگیر و در زندان بسر می‌برد که با همکاری مطلوب دستگاه قضایی، نامبرده از زندان تحویل و بازجویی شد که با ارائه مستندات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۴ فقره سرقت از مدارس غیر انتفاعی، دو فقره سرقت از آرایشگاه زنانه و سه فقره سرقت از محتویات خودرو با همکاری همدستانش اعتراف کرد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس