ساخت و نصب نخستین نشان شهری قم در مبادی ورودی شهر
ساخت و نصب نخستین نشان شهری قم در مبادی ورودی شهر
مهرداد روحانی، مدیر منطقه سه شهرداری قم از نصب نخستین نشان شهر قم خبر داد و گفت: این نشان با هزینه دو میلیارد ریالی احداث‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهرداد روحانی وزیری با تأکید بر اجرا و ساخت المان‌های با هویت در شهر قم اظهار کرد: یکی از کار‌هایی که برای نخستین بار در منطقه سه انجام شد، اجرا و ساخت نشان شهر قم بود.

او نصب نخستین نشان شهر قم در ورودی شهر را موردتوجه قرارداد و افزود: نخستین نشان شهر قم در ورودی شهر توسط شهرداری منطقه سه احداث و نصب شد که هزینه‌ای برابر دو میلیارد ریال داشت.

مدیر منطقه سه شهرداری قم تأکید کرد: با توجه به حجم مسافری که به‌صورت سالانه وارد شهر قم می‌شود، باید به نصب نشان شهر قم و سایر المان‌های مرتبط با هویت شهر توجه بیشتری شده و در زیباسازی شهر اهتمام بیشتری داشته باشیم.

او قرار گرفتن شهر قم را در مسیر مواصلاتی ۱۷ استان یادآور شد و گفت: شهر قم با توجه به وجود حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران، نیاز به جذب توریست و مسافر نداشته و تنها باید برای ماندگاری مسافر در شهر برنامه‌ریزی کنیم.

روحانی وزیری در پایان اضافه کرد: جهت ارائه امکانات مناسب به مسافران و زائران، دو بوستان لاله نسیم و بنیادی نیز امسال بااعتباری بالغ‌بر۱۰ میلیارد ریال بهسازی شده و در اختیار مسافران و شهروندان قرار گرفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم