زوج کلاهبردار میلیاردی در قم شناسایی و دستگیر شدند
زوج کلاهبردار میلیاردی در قم شناسایی و دستگیر شدند
سردار سید محمود میر فیضی، فرمانده انتظامی استان از شناسایی زوج کلاهبردار میلیاردی که با شیوه و شگرد تاجر و صادرکننده عسل و ادویه جات اقدام به کلاهبرداری می‌کردند در استان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار سید محمود میر فیضی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان از فردی که خود را تاجر و صادرکننده عسل و ادویه جات معرفی و به بهانه سرمایه گذاری در صادرات از مال باختگان مبلغ ۷۰ میلیارد ریال را با همکاری همسرش کلاهبرداری کرده بود، موضوع بصورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی و پس از بررسی سرنخ‌های موجود و اشراف اطلاعاتی، سرانجام متهم اصلی که در یکی از زندان‌های استان‌های مجاور قم به جرم آدم ربایی محبوس و دستگیر شده را شناسایی و در ادامه شکات این پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان قم در پایان با اشاره به تحویل پرونده متشکله به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: استان قم محل امنی برای مجرمان و فرصت طلبان نیست و پلیس با حضور فعال در سطح جامعه قاطعانه با این گونه افراد برخورد خواهد کرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا