رییس هیات ژیمناستیک قم انتخاب شد
رییس هیات ژیمناستیک قم انتخاب شد
مجمع انتخابی هیات ژیمناستیک قم روز پنجشنبه با حضور سرپرست فدارسیون این رشته ورزشی برگزار و حمید اکبری به مدت چهار سال سکاندار هیات ژیمناستیک استان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، مجمع انتخاباتی هیات ژیمناستیک استان قم با حضور حمید احمدی سرپرست فدارسیون ژیمناستیک، ابراهیم سانی خانی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان قم و دیگر اعضای مجمع هیات ژیمناستیک در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد.

در این مجمع انتخاباتی حمید اکبری با کسب ۱۷ رای از ۲۳ رای به عنوان رییس جدید هیات ژیمناستیک استان قم انتخاب شد.

محمد سلطانی دیگر نامزد انتخابات بود که ۶ رای را از آن خود کرد، همچنین در این مجموعه از زحمات چهار ساله غدیر هدیه لو رییس سابق هیات ژیمناستیک استان قم قدردانی شد.

رییس هیات ژیمناستیک قم در حاشیه برگزاری مجمع انتخابی این رشته ورزشی طی سخنانی، بیان کرد: توسعه فضاهای آموزشی ژیمناستیک از اهداف و رویکردهای مهم این هیات طی ۴ سال آینده خواهد بود.

حمید اکبری تجهیز و بازسازی خانه ژیمناستیک قم را از اولویت های مهم این هیات دانست و ادامه داد: همچنین تلاش می شود سالن جدید و مدرنی برای این رشته ورزشی در استان قم احداث شود.

وی اضافه کرد: توسعه و حمایت از ورزش بانوان در دو بعد قهرمانی و همگانی و تلاش برای شناسایی و پرورش استعدادهای این رشته ورزشی نیز در دوره جدید مورد توجه جدی خواهد بود.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا