رکورد بالاترین مصرف ‌برق در قم زده شد
رکورد بالاترین مصرف ‌برق در قم زده شد

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مهندس یوسف صادقی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم اظهار داشت: روز چهارشنبه ۷ تیرماه، ماکزیمم پیک مصرف مشترکین برق در استان قم به عدد ۹۰۷ مگاوات رسید. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مهندس یوسف صادقی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم اظهار داشت: روز چهارشنبه ۷ تیرماه، ماکزیمم پیک مصرف مشترکین برق در استان قم به عدد ۹۰۷ مگاوات رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم افزود: ۹۰۷ مگاوات مصرف برقی که در روز ۷ تیرماه در استان ثبت گردید، رکورد بالاترین مصرف سال گذشته در استان را زده است، به طوریکه سال گذشته ماکزیمم مصرف در دوره پیک تابستان عدد ۹۰۴ مگاوات ثبت شده بود.

صادقی تصریح کرد: مصرف برق در کشورمان امروز با عبور از ۶۸ هزار مگاوات رکوردی تازه از خود برجای گذاشت که مهمترین دلیل این افزایش مصرف، گرمای دمای هوا در روزهای اخیر در کشور است و همین امر به روند افزایشی مصرف برق دامن زده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تمامی هم استانی های گرامی با مدیریت صحیح مصرف برق و توصیه به صرفه جویی در مصرف به سایر شهروندان، خدمتگذاران خود را در صنعت برق کشور یاری نمایند تا در سال جاری شبکه برقی پایدار و به دور از خاموشی داشته باشیم.