رویکرد انقلابی و جهادی در دستگاه‌های دولتی نهادینه شود
رویکرد انقلابی و جهادی در دستگاه‌های دولتی نهادینه شود
سیدمهدی قریشی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم با اشاره به رویکرد انقلابی استاندار و مدیران ارشد استان گفت: تفکر جهادی و انقلابی باید در دستگاه های دولتی استان نهادینه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدمهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم در جلسه معارفه مدیر کل حوزه ی استانداری قم، با بیان اینکه حوزه ی استاندار مسئولیت کلیدی در هماهنگی مدیران دولتی دارد گفت: تحرک و پویایی این مجموعه به همه ی بخش ها تسری پیدا می کند.

وی گفت: پیگیری مصوبات جلسات و سیاست های مدیریت عالی استان از ادارات دولتی از اهم وظایف اداره کل حوزه استاندار می باشد که امیدواریم با قوت و جدیت انجام شود.

معاون استاندار قم با اشاره به ویژگی های مدیران انتصابی در دولت سیزدهم افزود: استاندار و مدیران ارشد استان دارای رویکرد و تفکر جهادی و انقلابی هستند و این روش باید در همه ی ادارات دولتی نهادینه شود تا شاهد توسعه ی خدمات رسانی به شهروندان باشیم.

قریشی در پایان برای آقای ابوذر عرفانی سرپرست اداره کل حوزه ی استاندار قم آرزوی توفیق و ابراز امیدواری کرد تا با افزایش تعامل و هماهنگی بین بخش های استان شاهد تسریع در فرایند حل مشکلات استان باشیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم