رویداد «حسین(ع) تصویرگر قرآن» در قم آغاز به کار کرد
رویداد «حسین(ع) تصویرگر قرآن» در قم آغاز به کار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، ۴۰۰ نفر از هنرمندان ارزشی کشور در رشته‌های مختلف همچون تئاتر، عکس، صنایع دستی و غیره شب گذشته با حضور در شبستان حضرت زهرا(س) آستان حضرت فاطمه معصومه(س)، رویداد «حسین(ع) تصویرگر قرآن» را با هدف اعلام حمایت از قرآن کریم آغاز […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، ۴۰۰ نفر از هنرمندان ارزشی کشور در رشته‌های مختلف همچون تئاتر، عکس، صنایع دستی و غیره شب گذشته با حضور در شبستان حضرت زهرا(س) آستان حضرت فاطمه معصومه(س)، رویداد «حسین(ع) تصویرگر قرآن» را با هدف اعلام حمایت از قرآن کریم آغاز کردند.

شعرخوانی عالیه محرابی از استان یزد، سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری و کتابت و خوشنویسی زنده از آیات قرآن کریم از بخش‌های این مراسم بوده است.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

در پایان این مراسم از پوستر این رویداد با حضور رئیس سازمان بسیج هنرمندان رونمایی شد و متن بیانیه سازمان بسیج هنرمندان در محکومیت اهانت برخی در داخل کشور سوئد به ساحت مقدس قرآن قرائت شد.

در این رویداد قرار است، هنرمندان سراسر کشور با هشتک هنرمند قرآنی نسبت به انتشار عکس، پوستر، عکس نوشته، کتابت قرآن کریم و دیگر محصولات فرهنگی در فضای مجازی اقدام و ارادت خود را به قرآن کریم به اشتراک گذارند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایان پیام/۷۸۰۲۳