رونمایی از کتاب «حقیقت عظیم» در قم/ شخصیت حضرت فاطمه (س) از لسان امام خامنه‌ای
رونمایی از کتاب «حقیقت عظیم» در قم/ شخصیت حضرت فاطمه (س) از لسان امام خامنه‌ای

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیین رونمایی از کتاب «حقیقت عظیم» با حضور جمعی از علما و فضلای حوزه‌های علمیه و همچنین اساتید، طلاب و کارمندان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در تالار بیداری اسلامی برگزار شد. این کتاب که به کوشش مؤسسه حدیث […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیین رونمایی از کتاب «حقیقت عظیم» با حضور جمعی از علما و فضلای حوزه‌های علمیه و همچنین اساتید، طلاب و کارمندان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در تالار بیداری اسلامی برگزار شد.

این کتاب که به کوشش مؤسسه حدیث لوح و قلم تدوین و گردآوری شده، شامل مجموعه بیانات حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای درباره زندگی و شخصیت حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها از سال ۱۳۵۱ است که به همت انتشارات انقلاب اسلامی به چاپ رسیده است.

شعرخوانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد زمانی شاعر آیینی کشور از دیگر برنامه‌های این مراسم بود که در مدح و ثنای حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها شعری را سرود.

همچنین پخش کلیپ درباره رونمایی کتاب «حقیقت عظیم» و پخش اجرای سرود روح هستی اجرا شده توسط بانوان در دیدار با رهبر معظم انقلاب مدظله العالی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاهی از مجموعه آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت که این آثار با تخفیف ۵