روغن‌های موجود در اتاق اصناف قم هفت ماه پیش تحویل اداره زندان‌ها شد
روغن‌های موجود در اتاق اصناف قم هفت ماه پیش تحویل اداره زندان‌ها شد
سیاوش فولادی وندا، معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: روغن‌های موجود در اتاق اصناف قم با هدف توزیع میان کارکنان این مجموعه خریداری شده بود که همان موقع (حدود هفت ماه پیش)، با تصمیم کمیته "ستاد مردمی سازی یارانه‌های استان" تحویل اداره زندان‌ها شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیاوش فولادی وندا در توضیح این موضوع بیان کرد: در اردیبهشت ماه سال جاری پس از اطلاع و پیگری، مشخص شد این روغن‌ها برای توزیع میان کارکنان اتاق اصناف خریداری شده‌است و مساله تخلف و گران فروشی نبوده است؛ به هر حال در ادامه این موضوع در کمیته “مردمی سازی یارانه‌ها” در استانداری قم نیز بررسی گردید و نهایتا تصمیم کمیته این بود که روغن‌های موجود در اتاق اصناف، میان سازمان مربوطه و دستگاه‌های نیازمند توزیع شود.

وی ادامه داد: در همین راستا، اتاق اصناف روغن‌های مورد نظر را بر اساس صورت جلسه کمیته، در اختیار اداره زندان‌ها قرار داد و موضوع در همان زمان یعنی حدود هفت الی هشت ماه پیش حل و فصل گردید.

گفتنی است طی روزهای گذشته انتشار خبری مبنی بر وجود تعدادی روغن در محل اتاق اصناف قم، موجب برخی گمانه‌زنی‌هایی در فضای مجازی شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا