روش‌های نقد و تحلیل فیلم در قم تدریس می‌شود
روش‌های نقد و تحلیل فیلم در قم تدریس می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، دوره آموزشی مبانی و روش‌های نقد و تحلیل فیلم به همت مؤسسه رسانه‌ای استاد فرج‌نژاد با حضور رفیع‌الدین اسماعیلی، حفیظه مهدیان و ابراهیم کارگران برگزار می‌شود. این دوره آموزشی با سرفصل‌های زیبایی شناسی فیلم، نشانه‌شناسی، تحلیل گفتمان و تحلیل روایت از تاریخ ۶ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، دوره آموزشی مبانی و روش‌های نقد و تحلیل فیلم به همت مؤسسه رسانه‌ای استاد فرج‌نژاد با حضور رفیع‌الدین اسماعیلی، حفیظه مهدیان و ابراهیم کارگران برگزار می‌شود.

این دوره آموزشی با سرفصل‌های زیبایی شناسی فیلم، نشانه‌شناسی، تحلیل گفتمان و تحلیل روایت از تاریخ ۶ الی ۲۲ اردیبهشت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۵ الی ۱۸ ویژه خواهران و روزهای جمعه از ساعت ۸ صبح الی ۱۷ ویژه برادران در موسسه رسانه‌ای استاد فرج‌نژاد واقع در خیابان هنرستان، جنب خیابان تراب نجفزاده، پلاک ۲۴۵ برگزار خواهد شد.

هزینه این دوره مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ تومان است که برای اعضای فعال در دوره‌های مجموعه، ثبت نام گروهی و دهه هشتادی‌ها تخفیف داده خواهد شد.

لازم به ذکر است، مهلت ثبت‌نام تا ۴ اردیبهشت است و علاقه مندان جهت حضور در دوره، نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را در پیام رسان ایتا به آیدی majaziiha@ ارسال کنند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

پایان پیام/۷۸۰۲۳