رقابت ۱۲۰ بانوی ورزشکار در مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی قم
رقابت ۱۲۰ بانوی ورزشکار در مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی قم
مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی استان قم به مناسبت گرامیداشت روز زن با حضور ۱۲۰ بانوی ورزشکار از ۴۰ باشگاه ورزشی در سالن ورزشی نرگس برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی استان قم به مناسبت گرامیداشت روز زن با حضور ۱۲۰ بانوی ورزشکار از ۴۰ باشگاه ورزشی در سالن ورزشی نرگس برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در رده سنی ۱۷ تا ۲۳ سال مرضیه اسلامی‌نیا به مقام قهرمانی و مدال طلا رسید، فریبا زندیه نایب قهرمان شد و زهرا سلمانی روی سکوی سوم ایستاد.

همچنین در رده سنی ۲۴ تا ۳۰ سال مبارکه حسن‌پور طلایی شد، مریم قربانی به مقام نایب قهرمانی رسید و فرزانه اکبری مدال برنز را کسب کرد.

در رده سنی ۳۱ تا ۳۶ سال نیز لیلا عیسی‌خانی به مقام قهرمانی رسید، نفیس پناهی نایب قهرمان شد و معصومه معصوم‌نژاد مقام سومی را از آن خود کرد؛ در رده سنی مثبت ۳۷ سال منیره یزدی مدال طلای این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد، نرگس پوینده‌دلیر نایب قهرمان شد و فهمیه سادات علوی مدال برنز مسابقات را کسب کرد.

لازم به ذکر دست باشگاه‌های ورزشی ولایت، باکس ارشا و هیات آمادگی جسمانی کهک و جعفریه به عنوان باشگاه‌هایی که بیشترین شرکت کننده را داشتند از سوی هیات آمادگی جسمانی استان قم مورد تقدیر قرار گرفتند.

پایان پیام/۷۸۰۳۰

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس