رسانه‌ها از مهم‌ترین ضلع‌های تولید امنیت هستند
رسانه‌ها از مهم‌ترین ضلع‌های تولید امنیت هستند
سردار سید محمود میرفیضی، فرمانده انتظامی استان قم یکی از مهمترین ضلع‌های تولید امنیت در جامعه را رسانه ها ذکر کرد و گفت:‌خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم، مهمترین نقش و پل ارتباطی را بین مردم و مسوولان بر عهده دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار سید محمود میرفیضی بیان کرد:‌ در بخش مهم اطلاع رسانی فراجا، رسانه نقش مدعی العموم را دارد و باید از دستگاه‌ها مطالبه‌گری کند تا در نهایت شاهد آگاه سازی عمومی و تنویر افکار عمومی باشیم.

وی گفت: رسانه نقش مهمی در تولید امنیت و انتقال مطالبات مردم به پلیس دارد و باید موضوعات جامعه را به صورت جامع منتقل کند تا شاهد افزایش احساس امنیت باشیم.

میرفیضی با اشاره به اینکه احساس ناامنی در جامعه باعث بهره‌برداری رسانه‌های معاند می‌شود، اظهار داشت: در این بین نقش موثر تعامل پلیس با رسانه‌ها مهم است چرا که بیشترین سطح تماس با مردم در نیروهای مسلح کشور را پلیس دارد و یکی از دلایل اصلی رشد پلیس در چند سال اخیر قطعا مطالبه‌گری و رصد فعالیت‌های آن توسط رسانه‌ها بوده‌است.

وی تاکید کرد: پلیس همواره در تلاش است تا درکوتاه‌ترین زمان به مردم خدمات بدهد و این موضوع باعث خدمت رسانی شفاف تر، سلامت کار و رضایت‌مندی آنان می‌شود.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا